Ubezpieczenie domu w budowie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Domexz
Posty:4
Rejestracja:27 mar 2017, 10:05

30 mar 2017, 09:24

Witam wszystkich, mam taki problem związany z budową mojego domu. Mianowicie poszukuję jakiegoś ubezpieczenia budowy domu przed różnymi zdarzeniami np. kradzieżą materiałów budowlanych, znajdujących się na terenie budowy. Czy ktoś z Was wykupywał już gdzieś takie ubezpieczenie? Na stronie ubezpieczeniedomuwbudowie.pl znalazłem kilka podpowiedzi na oferty ubezpieczeniowe Warty, czy Compensy. Może doradzicie mi na którą ofertę warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o tego typu ubezpieczenia.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 lis 2017, 13:14

Z tego co się orientuję to takie ubezpieczenie oferuje firma https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... ztery-katy Chociaż najlepiej będzie jak udasz się na ich stronę lub skontaktujesz z doradcą. Najważniejsze aby pamiętać o zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, czyli dokumentem, w którym towarzystwo określa dokładnie, na jakich zasadach będzie świadczyć ochronę i w jakich sytuacjach polisa nie będzie obowiązywać. Jeżeli dom jest nowy, niedawno wybudowany, dobrym pomysłem będzie zebranie wszystkich faktur, ich podsumowanie i wybór takiej sumy ubezpieczenia, która będzie równa kosztom budowy. Jeśli jednak budynek jest już stary i jego właścicielowi ciężko jest oszacować jego wartość, można zaufać wyliczeniom, jakie przeprowadzi ubezpieczyciel po uzyskaniu wszystkich informacji lub też poprosić o pomoc rzeczoznawcę, który profesjonalnie określi, ile wart jest dom lub mieszkanie.
Awatar użytkownika
fomza
Posty:4
Rejestracja:14 lis 2017, 20:32

14 lis 2017, 20:34

takie ubezpieczenie się bardzo przydaje, wypadki chodzą po ludziach, tak więc nie ma co na nim oszczzędzać
adoniss
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 maja 2016, 15:42

06 gru 2017, 18:14

No takie ubezpieczonko jest bardzo ważne moim zdaniem ;) warto ogólnie się ubezpieczać bo to przecież ochrona jest
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl