Praca umysłowa gorsza od fizycznej?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

09 mar 2018, 18:03

Różnie.
Wydaje mi się, że jedna i druga praca ma swoje dobre i złe strony.
Tak czy inaczej trzeba dbać o siebie - nie jest tak, że siedząc za biurkiem człowiek się nie męczy i nie musi o siebie dbać.
W każdej robocie trzeba dużo pić, żeby uzupełnić chociażby poziom magnezu - potrzebny dla mięśni i dla głowy.
Jak wodę, to coś takiego typu Muszyńskie Zdroje, bo widziałam, że w rankingach zajmuje wysokie miejsce, jeśli idzie o zawartość składników mineralnych.
barteksm
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:28 lis 2017, 12:52

19 mar 2018, 13:05

Myślę że praca umysłowa jest lepsza od pracy fizycznej, bo jest dużo lżejsza. Ale czasami praca przy komputerze, też może być męcząca dla kręgosłupa.
Awatar użytkownika
Minion
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:28 lut 2018, 09:28

28 mar 2018, 14:06

Czasem wolałbym popracować fizycznie, niż siedzieć 8 godzin przy kompie. Kiedyś pracowałem i nie było źle.
Awatar użytkownika
TonyC
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:20 lut 2018, 13:59

30 mar 2018, 10:51

To jest pewnie tak, że ten co pracuje fizycznie powie, że jego praca jest dużo cięższa od umysłowej, a ten co siedzi przy kompie powie, że wolałby trochę innej aktywności zawodowej. Moim zdaniem na dłuższą metę na pewno praca umysłowa - przy wszystkich jej wadach - jest dużo lepsza niż jakakolwiek fizyczna.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

09 kwie 2018, 03:16

Nie jest gorsza a inna. Niektórzy będą woleli pracę fizyczną inni umysłową. Ja zdecydowanie wolę pracę umysłową, ale przez wiele lat wykonywałam pracę fizyczną, bo nie mogłam znaleźć żadnej pracy biurowej, bo nie miałam żadnego doświadczenia. Na szczęscie trafiłam tutaj http://mojprogres.pl/ i dowiedziałam się np. jak poprawić swoje cv,
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl