Food truck

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Minge
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:09 lut 2018, 19:06

26 mar 2018, 21:36

Czy to naprawdę dobry pomysł dla młodych na pierwszy biznes związany z gastronomią?
Sabina33
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:28 sty 2018, 09:21

28 mar 2018, 16:39

To prawda, ale mnie się wydaje, że to dość przyjemny biznes taki food truck.
Przede wszystkim, w takiej gastronomii przeważnie masz bardzo krótką listę menu,
zatem można skupić się na doskonaleniu dań, które w nim są, bez potrzeby eksperymentowania.
Poza tym, sprawa jest jasna z inwestycją, musisz kupić specjalny pojazd, potem go wyposażyć.
Wszystko, co do tego potrzebne można znaleźć w sieci: https://mmgastro.pl/polecamy .
Warto zaplanować dokładnie każdy wydatek , wykorzystać promocje, zerknąć przy okazji na wyprzedaże.
No i pozwolenia w międzyczasie, które należy załatwić, żeby prowadzić taką działalność.
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

11 maja 2018, 20:00

Jeśli podejdzie się do tego rozsądnie to na pewno. Na pewno pamiętaj o dobrych urządzeniach do gastronomi, takich jak na przykład firma Winterhalter ma, profesjonalne, z przeznaczeniem do takich lokali
rocker
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:15 maja 2018, 15:44

16 maja 2018, 14:56

Nie jest to najgorszy pomysł, pod warunkiem, że jesteśmy świadomi, iż to jest biznes wymagający ciągłych rozjazdów i dbania o odpowiedni poziom zapasów. A często właśnie z nimi jest duży problem w wielu firmach. Taki biznes ma duże zalety, m.in. małe koszty prowadzenia działalności czy mobilność, ale też wady - sezonowość jest tutaj kluczową sprawą, bo mało food trucków działa późną jesienią i zimą, więc tu trzeba by się zastanowić nad rozwiązaniem. A myślę, że jak ktoś jest obrotny i przedsiębiorczy, to klientów zawsze znajdzie :) Fajnym pomysłem jest współpraca z organizatorami imprez masowych, które mają wydzieloną sekcję gastronomiczną.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl