Ginekolog

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

10 sty 2017, 09:55

Witam. Szukam sprawdzonego ginekologa w Gdańsku dla swojej żony. Czy możecie mi polecić jakiegoś specjalistę ? Przeglądałem oczywiście internet w poszukiwaniu i natrafiłem na http://samborsawicki.pl/ Widzę że cieszy się dobrą opinia. Dlatego też chciałbym poznać jeszcze wasze zdanie na ten temat. Dajcie proszę znać co o tym sądzicie.
Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

03 cze 2018, 22:56

A może któraś z dziewczyn na forum mieszka w Stolicy i mogłaby mi podpowiedzieć gdzie przyjmuje jakiś dobry i doświadczony Ginekolog Warszawa? Ja niedawno się tu przeprowadziłam i jeszcze niestety nie wiem gdzie się udać na badania. Będę wam bardzo wdzięczna za pomoc!
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

14 cze 2018, 10:41

Ingend pisze:A może któraś z dziewczyn na forum mieszka w Stolicy i mogłaby mi podpowiedzieć gdzie przyjmuje jakiś dobry i doświadczony Ginekolog Warszawa?
W Warszawie w przychodni KEN na Ursynowie przyjmuje bardzo dobry lekarz, Tadeusz Kirzyński. Od lat jestem jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z opieki. Prowadził moje ciąże, przeprowadza kontrole, leczył w razie problemów (miałam torbiele i nieregularne cykle). Sumienny i kompetentny.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

20 cze 2018, 21:33

W Warszawie jest bardzo wielu ginekologów. Warto wcześniej wybrać sobie dobrego. Wiem, że dr Grzybowski z Boramed jest znany w Warszawie. Jak wybieracie sobie lekarza? Taka decyzja to podstawa, by odpowiednio się leczyć.
pogoda
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:08 sie 2016, 19:48

25 cze 2018, 18:19

Możesz takie rzeczy spokojnie sprawdzić w internecie. Ginekolodz w Warszawie udostępniaja swoje grafiki na przykłąd na stronie lekarzebezkolejki.pl. Sprawdź sobie:)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl