Stomatolog estetyczny Kraków - poszukiwany

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

26 maja 2018, 18:56

Potrzebuje namiary na gabinet stomatologii estetycznej w Krakowie. Chce w koncu zrobic porzadek z moimi zebami - na poczatek zapewne czyszenie i fluorowanie - a potem - to co potrzebne bedzie. Prosze o kilka gabinetow, abym miala z czego wybierac
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

27 maja 2018, 18:07

A jakie zabiegi Cię konkretnie interesują? Chcesz wybielić zęby czy wyprostować? Jesli chodzi o zabiegi ze stomatologii estetycznej w Krakowie to polecam udac się do gabinetu doktor Świątkowskiej na Podgórze. Tam znajdziesz ofertę kilkunastu zabiegów poprawiających wygląd zebów. Myślę, że najpierw musisz umówic się na konsultację aby dentysta ocenił stan uzębienia i zdecydował co można poprawić.
Minge
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:09 lut 2018, 19:06

04 lip 2018, 19:54

Akurat Kraków to nie moje rejony, ale w Katowicach mogę polecić tę klinikę: https://www.borczyk.pl/kontakt/ ,
w której zajmują się pacjentami kompleksowo. Zerknij na ich stronę, może się okaże, że nie jest tak daleko od Ciebie i warto będzie ją odwiedzić. To, co ich wyróżnia to na pewno nowoczesny sprzęt i wysokie standardy leczenia, dlatego mogę polecić tę klinikę bez najmniejszych wątpliwości.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl