wizytówka google

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

28 maja 2018, 10:06

witam! potraktowałem google maps jako kolejną mozliwość pokazania swojej firmy za free szerszej publiczności. jednak zabrałem się za tworzenie wizytowki google i naciąłem się na dość podobne terminy a nie chciałbym strzelić gafy i źle wypełnić miejsc bo nie wiem jak z ich edycją. ma ktoś może jakoś przetłumaczone które pole jak wypełniać?
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

28 maja 2018, 12:26

Dobrze, że nie robisz na pałę, bo edytowalność jest bardzo słaba. Nie dość, że kontakt trwa tygodniami to i tak nie wiesz czy zmienią czy nie zmienią i znów trzeba będzie kombinować. Nie wiem o jakie dokładnie pola wyboru/do wypełnienia Ci chodzi ale tutaj jest http://netgraf.pl/blog/tworzenie-wizyto ... trukcja,26 dość szczegółowa instrukcja jak taką wizytówkę samemu stworzyć, korzystałem osobiście i poszło gładko.
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

11 cze 2018, 20:22

Wizytówka w google to bardzo dobry pomysł ale też warto pomyśleć o szerszej reklamie np reklama w adwords. Teraz aby zaistnieć trzeba skupić się na marketingu w sieci. Większość osób wyszukujących usługi czy towaru zaczyna własnie od szukania w Internecie. Prawda jest taka, że jak nie ma firmy w sieci to tak jakby jej nie było wcale.
mike
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:14 sie 2018, 19:51

14 sie 2018, 21:28

wizytówka w google to już konieczność. Jest też mnóstwo innych portali coś a la panorama firm, gdzie dobrze jest sobie założyć taki profil. Często jest to bezpłatne
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl