Kurs języka angielskiego dla pracowników

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Szalony
Posty:2
Rejestracja:03 gru 2010, 08:31

03 gru 2010, 08:38

Co sądzicie o organizacji kursu języka angielskiego dla pracowników?
Trafiłem ostatnio na fajną ofertę szkoły językowej Axon i zastanawiam się czy nie zaoferować takiego kursu moim pracownikom. Co o tym sądzicie?
piernika
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:15 lis 2010, 21:09

27 sty 2011, 18:03

to zależy czy ten angielski jest pracownikom potrzebny do pracy.jeśli nie- to daj sobie spokój.
Awatar użytkownika
Kamrel
Posty:6
Rejestracja:22 lis 2010, 14:35

16 lut 2011, 14:48

piernika pisze:to zależy czy ten angielski jest pracownikom potrzebny do pracy.jeśli nie- to daj sobie spokój.
Jak już szkolić to z czegoś co przyda im się w pracy, a jeśli jest to język to czemu nie, no chyba, że chodzi i wrzucenie w koszty firmy takiego szkolenia, ale nawet w tym przypadku lepiej zainwestować w umiejętności, które się przydadzą.
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

28 maja 2013, 13:40

Ja bym wybrała metodę 5 S. Dowiedziałam się interesujących rzeczy , które wspierają nasze możliwości zapamiętywania, oraz tego jak funkcjonuje nasz mózg i jak można pobudzać obie półkule mózgowe w nauce języków. Poznałem metody: tworzenia siatki uczuć, karteczkową, zdjęciową, skojarzeniową oraz inne techniki pozwalające opanować nie tylko poszczególne słowa, ale również złożone wyrażenia. http://metoda5s.pl/
Wrona
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:28 lut 2013, 19:30

30 maja 2013, 21:55

Popieram przedmówczynie. Też sporo się naczytałem na temat metody językowej 5S i powiem szczerze, że jestem pozytywnie nastawiony. Wkrótce zaczynam szlifowanie mojego angielskiego i myślę, że postawiony cel osiągnę, właśnie dzięki tej metodzie.
cookie
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 lip 2013, 15:06

09 wrz 2013, 17:32

Na rynku jest dostępnych wiele tego typu kursów, czy to w szkole językowej, albo przez kurs online np. takie biznesowe kursy angielskiego realizuje chatterbox.pl
forumowiczka
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:10 wrz 2013, 13:15

10 wrz 2013, 13:37

Jak najbardziej! O ile oczywiście jest to umiejętność niezbędna w ich pracy. Ale jeżeli jest to praca, która nie wymaga większych szkoleń w innych dziedzinach, to myślę, że nawet zainteresowanie pracowników takimi lekcjami może zostać przyjęty przez nich pozytywnie.

Wcześniej jednak zrobiłabym rozeznanie. Może pracownicy będą to traktować jak przykry obowiązek i konieczność siedzenia w pracy po godzinach? Nie wyrzucałabym pieniędzy w błoto, gdyby się miało okazać, że większość pracowników będzie zajęć unikać.
aga22
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:31 paź 2012, 10:41

10 wrz 2013, 14:02

Może wypróbuj kurs online - http://www.chatterbox.pl. Jak dla mnie świetne rozwiązanie. Mają w ofercie darmową lekcje, także wypróbujcie sami.
Vildis
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:23 sty 2014, 12:00

23 sty 2014, 12:07

Na pewno w firmie nastawionej na kontakty zagraniczne się przyda taki kurs. Warto też zatrudnić tłumacza np. http://www.kancelariatlumacza.pl/zakres.html. W celu właśnie tłumaczenia umów, dokumentów czy ważnych spotkań biznesowych. Zależy to od profilu firmy.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

10 lut 2014, 20:15

Zawsze warto wysyłać swoich pracowników na takie kursy, szczególnie jeśli firma nastawiona jest na kontakty zagraniczne
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl