Firma Cateringowa

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

18 cze 2018, 11:25

Jakaś polecana firma na imprezy i konferencje?
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

22 lip 2018, 11:08

Na pewno godną polecenia firmą cateringową na takie konferencje jest Catering Arts. Oni mają już doświadczenie w tym zakresie, więc koniecznie się do nich odezwij.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

24 lip 2018, 14:10

Jest bardzo dużo firm i usług cateringowych. Wybór powinien w dużej mierze opierać się na opiniach dotychczasowych klientów. Możesz również wybrać się osobiście do kilku firm, aby posmakować oferowane przez nich potrawy. Ja też w ostatnim czasie korzystałem z usług takiej firmy, jednak konferencja odbyła się w ich lokalu. Bardzo mi się spodobało, oprogramowanie, które mieli. Był to system POS. Dużo informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://joinposter.com/pl System POS jest połączeniem urządzeń z dedykowanym im oprogramowaniem, które wspólnie tworzą stanowisko sprzedażowe. Skrót POS pochodzi od angielskich słów Point of Sale, czyli dosłownie punkt sprzedażowy. Rozwiązania POS wykorzystywane są do kompleksowej sprzedaży, poczynając od przyjęcia zamówienia od klienta, na płatności za towar kończąc. To wszystko sprawiło, że obsługa całej imprezy przebiegła niesamowicie szybko i sprawnie. A pomimo tego, że na sali znajdowało się około 300 osób, to każdy bez problemu dostał to o co prosił. Jeżeli planujesz imprezę na sporą liczbę gości, to zwróć uwagę na tego typu system w firmie którą zatrudnisz.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

24 sie 2018, 22:13

Ja osobiście polecam Bistro Wiejska! Są bezbłędni jesli chodzi o menu i smak!
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

28 sie 2018, 18:58

Polecam rozejrzeć się za menu Bistro Wiejska. Pyszne jedzenie, ceny niedrogie, i zawsze robią wszystko sprawnie.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 kwie 2020, 13:40

Nie trzeba w ogóle zamawiać firmy cateringowej jeśli zrobisz event w best western efekt express - super miejsce na event, a do tego bardzo ładny hotel. MOżna im spokojnie zaufac.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl