Grafiki

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator:mkamil

CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

29 sie 2018, 10:47

potrzebuję opanować umiejętność robienia grafik reklamowych. aktualnie korzystam z pomocy innej osoby.. jestem zadowolony ale zwyczajnie nie stać mnie na takie usługi stąd moja chęć zajęcia się tym samemu, bo czas mam.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

29 sie 2018, 11:24

raczej podstaw marketingu trzeba się uczyć bo nie ma czegoś takiego jak jakiś kurs jak zrobić ładną grafikę bo albo się ten gust ma albo nie.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

29 sie 2018, 11:41

zamiast kursów lepiej korzystać z poradników, blogów, wideo w sieci, to są dokładnie te same informacje. podam ci przykład programu który jest dostępny na dwa sposoby albo jednorazowy dostęp płacisz jakieś grosze albo abonament jak korzystasz już dużo. znajdziesz go tu https://dc-graphics.pl/ i nie trzeba go ściągać, wystarczy się zalogować. do niego jest mnóstwo podpowiedzi co i jak robić.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

29 sie 2018, 12:11

on jest w ogóle prosty dość w obsłudze bo ja w trzy dni opanowałam perfect wszystkie funkcje. na stronie w pomocy jest pełnometrażowy film od twórców na którym krok po kroku jest nagrana obsługa. poza tym osoby które się tym zajmuja zawsze można poprosić o kontakt żeby coś pomogły, udzieliły informacji jak do czegoś dojść. ceny baardzo przyzwoite i możliwość zniżki jak ktoś ma sklep i ma od nich jakiś jeszcze abonament za usługę.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

29 sie 2018, 12:34

ja mam pytanie jeszcze tylko takie czy jest coś takiego jak miejsca w których za darmo można pobierać grafiki które mozna wykorzystywać do celów komercyjnych, jak to się ładnie nazywa po fachowemu.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

29 sie 2018, 12:51

nie ma takich darmowych miejsc bo płaci się bardzo duże pieniądze żeby mieć do nich dostęp, abonamenty na portalach z takimi grafikami to kwestia od stu, a raczej dwustu złotych w górę. lub w ramach opłacenia grafido też masz do dyspozycji takie stocki.
Awatar użytkownika
Rozmak
Posty:4
Rejestracja:31 mar 2019, 14:10

31 mar 2019, 15:03

Jest mnóstwo takich kursów, zapisz się na jakiś skoro masz czas. A jak nie to możesz się sam pouczyć z internetowych poradników, ale to wymaga trochę więcej czasu i chęci.
Awatar użytkownika
Dball60
Posty:19
Rejestracja:02 sie 2019, 09:01

02 sie 2019, 09:10

A na youtube nie ma nic takiego? Co by mogło pomóc? Chętnie też sam bym się nauczył, ale niestety...
Awatar użytkownika
JoannaK
Posty:10
Rejestracja:16 lip 2020, 12:45

21 sie 2020, 13:55

Wydaje mi się, że opanowanie takiej umiejętności to po prostu nieustanna nauka. (Jeśli oczywiście chcesz robić ładne rzeczy na poziomie.) Możesz próbować przejść wyłącznie jakiś kilkugodzinny kurs, ale wydaje mi się, że rzeczy tworzone po takim kursie będą co najwyżej poprawne, zakładając, że teraz startujesz od 0 i nie masz wiedzy na ten temat. Jak już wcześniej wspomniano, ważne jest coś w rodzaju zmysłu estetycznego. Możesz naprawdę czytać dużo informacji, kupować kursy, ale jeśli nie masz takiego wyczucia, może być Ci ciężko. Na szczęście podobno w jakimś stopniu takie wyczucie można w sobie rozwinąć do pewnego etapu, więc w sumie nic straconego!
Awatar użytkownika
Aliceprom
Posty:1
Rejestracja:19 kwie 2021, 13:35

19 kwie 2021, 13:44

Jak w budowaniu czegokolwiek - tak i na budowanie wizerunku marki w sieci trzeba czasu. Jednak jeśli od początku nie zostanie to dobrze poprowadzone, to niektóre działania to strata czasu. Biorąc pod uwagę że mamy takie czasy, że liczy się wizualny aspekt reklamy, bardzo ważne są zdjęcia - czy to produktu czy usługi - ważne jest aby mieć coś, co będzie ją reprezentować.
Jeśli chcecie aby faktycznie firma się liczyła, polecam oddać się specjalistom. E-prom wykreuje Was w sieci począwszy od zdjęć reklamowych a na sprzedaży internetowej i mediach społecznościowch skończywszy.
Najnowsza oferta fotografii reklamowej cieszy się coraz większym zaiteresowaniem!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl