Grafiki

Dział poświęcony e-reklamie

Moderator: mkamil

CzystyHa
Użytkownik

29 sie 2018, 10:47

potrzebuję opanować umiejętność robienia grafik reklamowych. aktualnie korzystam z pomocy innej osoby.. jestem zadowolony ale zwyczajnie nie stać mnie na takie usługi stąd moja chęć zajęcia się tym samemu, bo czas mam.
SZANTAL
Użytkownik

29 sie 2018, 11:24

raczej podstaw marketingu trzeba się uczyć bo nie ma czegoś takiego jak jakiś kurs jak zrobić ładną grafikę bo albo się ten gust ma albo nie.
homeer
Użytkownik

29 sie 2018, 11:41

zamiast kursów lepiej korzystać z poradników, blogów, wideo w sieci, to są dokładnie te same informacje. podam ci przykład programu który jest dostępny na dwa sposoby albo jednorazowy dostęp płacisz jakieś grosze albo abonament jak korzystasz już dużo. znajdziesz go tu https://dc-graphics.pl/ i nie trzeba go ściągać, wystarczy się zalogować. do niego jest mnóstwo podpowiedzi co i jak robić.
Jalka8
Użytkownik

29 sie 2018, 12:11

on jest w ogóle prosty dość w obsłudze bo ja w trzy dni opanowałam perfect wszystkie funkcje. na stronie w pomocy jest pełnometrażowy film od twórców na którym krok po kroku jest nagrana obsługa. poza tym osoby które się tym zajmuja zawsze można poprosić o kontakt żeby coś pomogły, udzieliły informacji jak do czegoś dojść. ceny baardzo przyzwoite i możliwość zniżki jak ktoś ma sklep i ma od nich jakiś jeszcze abonament za usługę.
CzystyHa
Użytkownik

29 sie 2018, 12:34

ja mam pytanie jeszcze tylko takie czy jest coś takiego jak miejsca w których za darmo można pobierać grafiki które mozna wykorzystywać do celów komercyjnych, jak to się ładnie nazywa po fachowemu.
sombrero
Użytkownik

29 sie 2018, 12:51

nie ma takich darmowych miejsc bo płaci się bardzo duże pieniądze żeby mieć do nich dostęp, abonamenty na portalach z takimi grafikami to kwestia od stu, a raczej dwustu złotych w górę. lub w ramach opłacenia grafido też masz do dyspozycji takie stocki.
Awatar użytkownika
Rozmak

31 mar 2019, 15:03

Jest mnóstwo takich kursów, zapisz się na jakiś skoro masz czas. A jak nie to możesz się sam pouczyć z internetowych poradników, ale to wymaga trochę więcej czasu i chęci.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie