Problem z automatyczną skrzynią - Warszawa

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

12 wrz 2018, 12:57

Mam pytanie do osób które mają auto z automatyczną skrzynią i pojawił się również u nich problem z działaniem. Czy jesteście mi w stanie polecić dobry serwis w Warszawie bądź okolicy który rzeczywiście wykonuje naprawy tego elementu dokładnie i w dobrym zakresie cenowym?
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

14 wrz 2018, 14:41

No niestety jak już trafi się jakiś problem z automatem to później koszty naprawy są niestety bardzo duże, dlatego nie każdego stać na aso. Natomiast ja znalazłem dobrą alternatywę bo przez znajomych trafiłem na serwis Auto Józefów który wyłącznie zajmuje się automatycznymi skrzyniami od lat i wychodzi im to bardzo dobrze, co ważne w przystępnych cenach i na gwarancji.
Awatar użytkownika
remet
Posty:4
Rejestracja:17 wrz 2018, 12:34

17 wrz 2018, 12:49

Jeżeli masz takie problemy to nawet się nie zastanawiaj i jak najprędzej ciśnij do dobrego serwisu. W warszawie mogę ci polecić na przykład https://malibu-auto.pl/serwis-mechaniczny/. Nie ma co, warto jest dmuchać na zimne i takie usterki naprawiać jak najprędzej. Potem niestety mogą się niestety okazać nienaprawialne
Marcel
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:21 sie 2018, 10:50

18 wrz 2018, 09:47

Mi również wydaje się, że najrozsądniejszą opcją będzie wybór serwisu który wyłącznie się tym zajmuje i tutaj wspomniany Józefów według mnie zdecydowanie sobie poradzi z takim problemem. W końcu mają kilkunastoletnie doświadczenie i mechaników którzy zjedli na nich przysłowiowe zęby.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl