Apartament pod wynajem - w jakim mieście warto?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

iwonak
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:09 lis 2016, 19:45

18 lip 2018, 15:34

Jak chcesz inwestować w nieruchomości i zarabiać na wynajmie to najlepiej wybrać miasto turystyczne. Kraków, Wrocław czy Trójmiasto. Warszawa zawsze będzie chodliwa. Kup w jaknalepszym stanie aby inwestycja szybko się zwracała i zaczeła zarabiać. A nie bawić się w remont. Tylko abyś umeblowała i gotowe.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

02 sie 2018, 11:06

Ja palnuję w najbliższym czasie taką inwestycję i myślałam o Szczecinie :) Sama mieszkałam tam kilka lat i wiem, że zapotrzebowanie na wynajmowanie mieszkań jest tam spore. Nie mam czasu na remont i ywkańczanie więc kupowanie mieszkania w stanie deweloperskim nie wchodzi w grę. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy NMSzczecn. W ich ofercie znajduje się sporo fajnych mieszkań w dobrych lokalizacjach. Co ważne - są wykończone już pod klucz w bardzo wysokim standardzie co czyni inwestycję jeszcze bardziej atrakcyjną.
Norbert
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:27 mar 2018, 14:41

09 sie 2018, 12:41

Jeśli chcesz zainwestować w naprawdę luksusowe mieszkanie pod wynajem i czerpać z tego w przyszłości spore zyski to ja polecam Trójmiasto!! Tam zawsze są turyści. Lato, jesień, wiosna. Przyjeżdżają, spacerują. Z lokalizacji moim zdaniem najlepiej spisze się Gdańsk, to taka baza wypadowa. Tam dojeżdżają pociągi, polski busy i inne. To ciekawe miasto z portem, starówką. Jak chodzi o mieszkania Gdańsk, Kowale będą super opcją. Jest tam przepiękna nowa inwestycja Chabrowe Wzgórze!
Awatar użytkownika
hellenka
Posty:3
Rejestracja:09 sie 2018, 17:22

09 sie 2018, 17:25

Myślę że na pewno w górskich miejscowościach jest wzięcie przez cały rok
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 sie 2018, 11:50

Moim zdaniem najlepszą lokalizacją do tego typu inwestycji będzie np. Gdańsk, Warszawa czy Wrocław. W tych miastach znajdziesz mnóstwo szkół, przedszkoli czy ofert pracy, dlatego nie będziesz miała żadnego problemu ze znalezieniem lokatorów. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że taka nieruchomość zostaje wywłaszczona z niezrozumiałych dla nas przyczyn, dlatego warto mieć również kontakt do kancelarii adwokackiej, która pomoże nam rozwiązać problem w takiej sytuacji. Ja np. korzystałem kiedyś z suwka.pl
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

14 sie 2018, 14:36

Mozna znalezc fajne mieszkanie dla siebie. W duzych miastach sa fajne apartamenty. Wiem, ze tutaj udadevelopment.pl/ mozna sobie ladne kupic. Takie nowoczesne mieszkania mozna ladnie sobie urzadzic.
Awatar użytkownika
Ezra
Posty:8
Rejestracja:21 wrz 2018, 08:31

21 wrz 2018, 08:33

Może warszawa? Dużo ludzi przyjeżdża tam w celach biznesowych czy turystycznych i na bank chętnie wynajmą nowoczesne mieszkanko na doby. Pomyśl o tym żeby się dodac w przyszłości na Airbnb bo ta aplikacja jest genialna. Milion razy już jej uzywalem. Z tego co wiem to w wawie buduje się teraz kilka ciekawych budynkow, słyszałam o inwestycji Polnord, która ma powstać na Wilanowie, sprawdź sobie bo nie znam szczegółów.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

24 paź 2018, 12:26

Świeradów-Zdrój. Naprawdę opłacalne – z paru względów. Po pierwsze – wybudowano tam ekskluzywne apartamenty, które można wykupić i następnie wynajmować turystom. Chodzi konkretnie o te: [apartamentypiano.pl Po drugie: turystyka, czyli fakt, że nie zabraknie turystów, którzy chcą od Ciebie te apartamenty wynająć. Wynika ona z paru różnych faktów – przede wszystkim lokalizacji samego Świeradowia-Zdroju przy górach, a jak góry, to wiadomo. Urocze, malownicze widoki, szlaki górskie, stoki narciarskie (tak w samym mieście, jak i po czeskiej stronie granicy, a stamtąd to naprawdę nie jest daleka wyprawa). Co więcej, jest to miast uzdrowiskowe z niesamowicie świeżym powietrzem – co jest dużym asem w rękawie, gdy duża część Polski krztusi się w smogu. Także gdybym miał wskazać jakiś obszar, gdzie teraz warto zwrócić się z inwestycją, to byłoby to właśnie tam.
Awatar użytkownika
michalry
Posty:5
Rejestracja:12 lip 2018, 13:29

25 lut 2019, 23:18

Jeśli chodzi o wynajem apartamentów w Gdańsku to także mam do sprawdzoną miejscówkę. Ogólnie rzecz biorąc jest to hotel Hotel Logos . To także znakomite miejsce odnośnie do spotkań biznesowych. Ogólnie rzecz biorąc jest to hotel organizacja ich jest na mega wysokim poziomie. Nie powstydzisz się przed swoimi potencjalnymi klientami. Plus za to że łatwo do niego trafić. Smaczne jedzenie, dobra obsługa
Awatar użytkownika
MichalSkartowskI
Posty:4
Rejestracja:26 lut 2019, 11:19

26 lut 2019, 11:24

Wydaje mi się, że w Warszawie będzie odpowiednie miejsce na to :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl