Dobry sposób na reklamę i promocję firmy.

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
TechMedia
Posty:7
Rejestracja:14 lip 2010, 14:54

14 lip 2010, 15:23

Chyba każdy widział w większych firmach długopisy, smycze czy koszulki z logo firmy.
Jest to bardzo skuteczna forma reklamy przy dosyć niskich kosztach.
Najpopularniejsze są długopisy, breloczki ale jeśli ktoś chce być zapamiętany powinien zainteresować się czymś bardziej oryginalnym lub praktycznym. Oferta jest naprawdę szeroka od artykułów biurowych, elektroniki, odzieży po przedmioty ekskluzywne dla poważnych partnerów biznesowych.
korzyści z takiej formy promocji są zaskakująco duże: klient jest zadowolony bo otrzymał coś gratis, bo poczuł się doceniony, Ponadto rozdając upominek rozdajesz swoje logo - klient będzie pamiętał o twojej firmie i każdy kto będzie się spotykał z nim zobaczy również twoje logo.
Jeśli ktoś jest zainteresowany proponuje zajrzeć na stronkę www.tech-media.pl
albo napisać do mnie na e-mail: l.wojciechowski@tech-media.pl
Awatar użytkownika
blondie
Posty:3
Rejestracja:18 kwie 2011, 13:33

18 kwie 2011, 14:14

To faktycznie całkiem dobry pomysł na promocję, daje pewność, że firma zostanie zapamiętana. Znam jeszcze jeden sklep zajmujący się sprzedażą tego typu gadżetów: Akcesoria reklamowe
Powodzenia przy promocji firmy!
Awatar użytkownika
expertyza
Posty:2
Rejestracja:20 maja 2011, 11:54

23 maja 2011, 10:31

To już raczej przebrzmiała forma reklamy. Warto rozglądać się za czymś ambitniejszym,trafiającym do szerszej grupy odbiorców. Proponuję zastanowić się nad reklamą mobilną. W dzisiejszych czasach spędzamy przecież masę czasu w samochodzie. Zachęcam do zapoznania sie z ofertą Promotional Partners. Tego na naszym rynku jeszcze nie było. Więcej info na promotionalpartners.pl
Awatar użytkownika
b2bdeal
Posty:5
Rejestracja:05 cze 2011, 20:37

06 cze 2011, 00:37

Jeśli oferujesz usługi dla firm polecam pierwszy w polsce portal zakupów grupowych dla firm - http://www.b2bdeal.pl
danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

26 kwie 2013, 11:48

ja ostatnio doszedłem do wniosku że przyszedł czas nauczyć się tworzyć strony www samemu aby ciągle nie prosić o to kogoś, i szukałem wielu książek, nawet jedną miałem w domu ale zbyt skomplikowana i nic mi nie dała, aż ostatnio znajomy polecił mi płytkę http://strefakursow.pl/kursy/joomla/kur ... lonow.html i dzięki niej stworzyłem moją pierwszą własną strnkę dla mojej firmy ;)
elixir
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:30 kwie 2013, 13:34

30 kwie 2013, 14:02

Przeróżne gadzety są potrzebne i przydatne w reklamowaniu firmy - przelewy elixir
krateczek
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:02 maja 2013, 15:55

10 maja 2013, 22:57

Zależy jaką reklamuje się firmę np. finanse będą inaczej reklamowane niż osuszanie
emil
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:09 sie 2013, 16:59

27 sie 2013, 13:07

Warto pomyśleć nad koszulkami reklamowymi. W Reflect mają bardzo dobrą odzież reklamową. Sprawdź ich katalog na http://www.reflect.pl/katalog_odziez.html
powaznyobywatel
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:07 sie 2013, 07:54

28 sie 2013, 13:45

Wydaje mi się, że rozdawanie gadżetów świadczy o dobrym wizerunku Firmy.Ludzie lubią dostawać darmowe rzeczy, szczególności produkty przeznaczone do codziennego użytku jak kubki, smycze czy długopisy.
dagmara007
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:09 gru 2012, 17:30

07 wrz 2013, 18:18

Ja korzystam z takich oto kalendarzy jako sposobu promocji mojego biznesu: http://www.kalendarze.net.pl/obrazki/ka ... zielne.jpg. Moim klientom bardzo podobają się te kalendarze, zawsze się cieszą, kiedy otrzymują je w formie gratisa do zamówienia pod koniec roku ;).
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl