Oszczędzanie - kiedy ma sens?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

agatusia
Użytkownik

10 gru 2018, 18:49

Oszczędzanie zawsze ma sens , bo zawsze warto zastanowić się nad naszym wydatkami . I jak jest możliwość to zmniejszać wydatki, rachunki . Mi udało się zmniejszyć rachunki za telefon dzięki przeniesieniu numeru do sieci Otvarta. I za nielimitowane rozmowy płacę tylko niecałe 14 zł .
Befor
Użytkownik

06 sty 2019, 22:52

Kiedy zabieramy się za nie dobrze :p i myślimy w perspektywie długoterminowej. Tutaj na pewno w oszczędzaniu pomoga panele fotowoltaiczne. U nas mamy z oze-biomar i nie możemy narzekać :)
czesiadudek
Użytkownik

27 lut 2019, 13:40

Myślę że to bardzo pomaga.
Jadwisia
Użytkownik

11 lip 2019, 21:07

Mnie ostatnio przeraża trochę fakt ze Polacy nie oszczędzają wcale..A co na starość? Emerytura z ZUS wysoka nie będzie.
Awatar użytkownika
Marina182

12 lip 2019, 13:39

Dobrze jest dodatkowo oszczędzać na własną emeryturę.W wielu krajach jest to stosowane. U nas też można ,mamy wprowadzone od lipca PPK. Wydaje się ten program w miarę racjonalny i nie maąz tak dużego nakłady bo musimy odłożyć 2% ,najwięcej 4% .więc to rozsądna kwota od zarobionych pieniędzy. O drugie tyle się powiększy konto dzięki składkom pracodawcy i państwa.więc jest to już jakiś krok do przodu.
czosnekwrg
Użytkownik

21 lis 2019, 14:48

Chciałem zakupić tani, aczkolwiek bardzo solidny telefon. Chciałem w ten sposób oszczędzić i to sporo - w planach był zakup Iphona. Zaopatrzyłem się w uszkodzony telefon który zdecydowałem się oddać do naprawy. Telefon został doprowadzony do porządku przez serwis http://www.imaster.com.pl/ . Naprawa urządzeń Apple to dla nich pestka!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl