Praca przy komputerze pomysłem na przyszłość?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

19 lip 2011, 11:48

pasek pisze:Czy praca przy komputerze może zapewnić nam przyszłość?
Słyszem, że co raz więcej ludzi zaczyna zarabiać właśnie w taki sposób. Sam ostatnio zainwestowałem w kilka poradników na ten temat i wydaje mi się to dość ciekawa.Co wy o tym myślicie?
Oczywiście. Wszędzie teraz pracuje się na komputerze :D
Natomiast jeżeli chodzi Ci o zarabianie w internecie to raczej kiepski pomysł
sirius
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:06 cze 2011, 11:41

22 lip 2011, 14:36

Również tak uważam. Teraz coraz więcej rzeczy można robić przez internet, są videorozmowy i różne inne rozwiązania, więc wydaje się to korzystne. Minus jest taki, że z badań wynika, że pracowanie z domu źle wpływa na godzenie życia rodzinnego z zawodowym, bo nie masz wyraźnej granicy między czasem przeznaczanym na pracę i na dom. Ale może dla niektórych osób jest to dobre rozwiązanie. W taki sposób również radzą sobie kobiety z dziećmi :)
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

22 lip 2011, 14:43

sirius pisze:Również tak uważam. Teraz coraz więcej rzeczy można robić przez internet, są videorozmowy i różne inne rozwiązania, więc wydaje się to korzystne. Minus jest taki, że z badań wynika, że pracowanie z domu źle wpływa na godzenie życia rodzinnego z zawodowym, bo nie masz wyraźnej granicy między czasem przeznaczanym na pracę i na dom. Ale może dla niektórych osób jest to dobre rozwiązanie. W taki sposób również radzą sobie kobiety z dziećmi :)
Z tym godzeniem to różnie bywa. Znam takich, którzy chwalą sobie taki system. Szczególnie w dużych miastach gdzie dojazd do pracy/biura zajmowałby min. godzinę z jedna stronę.
Ale skoro badania mówią inaczej to nie wypada mi z nimi polemizować ;-)
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

05 mar 2012, 16:00

To będzie przyszłość - praca przed komputerem.
Pozdrawiam
goro
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:28 mar 2012, 10:01

28 mar 2012, 10:14

Tak czy inaczej może to być dobre rozwiązanie dla matek, które nie chcą opuszczać dzieci zaraz po macierzyńskim. Praca nawet na pół etatu z domu może korzystnie wpłynąć na ponowne wdrożenie się w sprawy firmy i jednocześnie nie opuszczenie dziecka.
Awatar użytkownika
stark
Posty:3
Rejestracja:05 kwie 2012, 11:13

05 kwie 2012, 11:26

Zgadzam się z goro. I nie chodzi tu tylko o branże typowo e-commerce. Pracuję w przemyśle drzewnym i moja koleżanka właśnie jest na macierzyńskim. Na pół etatu pracuje z domu przed kompem - łączymy się przez skype i kamerkę w razie pilnej potrzeby. Rozwiązanie sprawdza się.


_____________________
Fachowa obróbka drewna
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

06 kwie 2012, 16:33

Może i praca przez net jest ok, ale kiedy szef nie składa ci nawet życzeń na święta, bo to firma w której nic nie osiągniesz, a o premii możesz zapomnieć nawet jak zgłaszasz cenne pomysłu. Często zamiast marchewki dostaje się batem po plecach.
daknez
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:07 mar 2012, 13:23
Lokalizacja:Kłodzko

16 maja 2012, 15:09

Praca przy komputerze daje nam sporo możliwości. Praca jako freelancer pozwala na dowolne dobieranie godziny pracy i wybieranie ofert. Co z tego, że nie zrobi się kariery w korporacji skoro będzie się pracować na własną rękę bez większego stresu?
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

16 maja 2012, 16:00

Póki freelancer młody to nie myśli o etacie, ale potem?
Firma opłaca składki emerytalne a młody człowiek pracując na umowę o dzieło zapomina odkładać na prywatną emeryturę no i potem ma duży problem.
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

19 maja 2012, 10:56

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Teraz e-biznes to będzie przyszłość! :)
_________________
Profesjonalny, rewelacyjny grafik komputerowy. Zobacz i skorzystaj z usług profesjonalisty!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl