księgowość tradycyjna czy online ?

Raje podatkowe, kreatywna księgowość, najlepsze praktyki doradców podatkowych.

Moderator: mkamil

zamber
Użytkownik

07 gru 2018, 14:15

To zależy czego kto szuka. Jak dobrej księgowości to ja mogę osobiście polecić np. kancelarię podatkową Gama. Oni mają biuro na Myśliborskiej i są faktycznie świetni. Do tego cena za prowadzenie księgowości nie jest tak duża jak by się można spodziewac.
zamber
Użytkownik

14 gru 2018, 20:03

Gama w pełni spełnia moje oczekiwania. Mają biuro na Myśliborskiej, a więc całkiem niedaleko ode mnie do tego prowadzą księgowośc po przyzwoitych kosztach. Są terminowi i solidni, ja nigdy kłopotów z ich winy nie miałem, za to ja się nie jeden raz spóźniłem :)
Mimus
Użytkownik

12 sty 2019, 18:26

Jak już otworzysz firmę to zazwyczaj potrzebna jest pomoc firmy księgowej a to duży koszt dla początkującego przedsiębiorstwa. Rozwiązaniem jest program [url]http://wfirma.pl/[/url] dzięki któremu poradzisz sobie z tym zadaniem sam. Portal ten daje opcję samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet, pozwala wystawiać faktury, zarządzać magazynem i kadrami. Ma też jako jeden z nielicznych opcję przesyłania pliku JPK oraz wsparcie ekspertów online.
aleksm
Użytkownik

03 lut 2019, 14:08

A co myślicie o Gamie? Ja uważam, że to fantastyczna grupa ludzi, którzy znają się na rzeczy i za to należy im się wyjątkowa pochwała!
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne