księgowość tradycyjna czy online ?

Raje podatkowe, kreatywna księgowość, najlepsze praktyki doradców podatkowych.

Moderator: mkamil

zamber
Użytkownik

07 gru 2018, 14:15

To zależy czego kto szuka. Jak dobrej księgowości to ja mogę osobiście polecić np. kancelarię podatkową Gama. Oni mają biuro na Myśliborskiej i są faktycznie świetni. Do tego cena za prowadzenie księgowości nie jest tak duża jak by się można spodziewac.
zamber
Użytkownik

14 gru 2018, 20:03

Gama w pełni spełnia moje oczekiwania. Mają biuro na Myśliborskiej, a więc całkiem niedaleko ode mnie do tego prowadzą księgowośc po przyzwoitych kosztach. Są terminowi i solidni, ja nigdy kłopotów z ich winy nie miałem, za to ja się nie jeden raz spóźniłem :)
Mimus
Użytkownik

12 sty 2019, 18:26

Jak już otworzysz firmę to zazwyczaj potrzebna jest pomoc firmy księgowej a to duży koszt dla początkującego przedsiębiorstwa. Rozwiązaniem jest program [url]http://wfirma.pl/[/url] dzięki któremu poradzisz sobie z tym zadaniem sam. Portal ten daje opcję samodzielnego prowadzenia księgowości przez internet, pozwala wystawiać faktury, zarządzać magazynem i kadrami. Ma też jako jeden z nielicznych opcję przesyłania pliku JPK oraz wsparcie ekspertów online.
aleksm
Użytkownik

03 lut 2019, 14:08

A co myślicie o Gamie? Ja uważam, że to fantastyczna grupa ludzi, którzy znają się na rzeczy i za to należy im się wyjątkowa pochwała!
Awatar użytkownika
Katka

06 sty 2020, 13:32

Rynek oferuje tyle możliwości, możesz spróbować połączyć tradycję z nowoczesnością czyli biuro gdzie fizycznie możesz przyjść i poznać twarz swojej księgowej/ego a na co dzień komunikować się z nimi online co oszczędza dużo czasu i jest wygodne. Polecam poszukać,ofert jest sporo ja wlasnie z takiej opcji korzystam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl