Inwestycja w nieruchomości?

Masz pieniądze? Zastanawiasz się, w którym banku je ulokować? Który bank ma najwyższe oprocentowanie? M.in. o tym dowiesz się w tym dziale.

Moderator: mkamil

abur
Użytkownik

20 gru 2018, 19:23

Wraz z inwestycją w nieruchomości, wcześniej należy wybrać biuro, które pomoże nam przy właściwych wyborach. Tym sposobem unikniemy wielu kłopotów, które mogą nas dręczyć a także nam przeszkodzić. Ja na przykład wybrałem biuro Home Trader http://home-trader.pl/ , których pomoc okazała się niezmiernie potrzebna!
adoniss
Użytkownik

22 gru 2018, 11:50

.
Vernon
Użytkownik

18 sty 2019, 23:31

Dla mnie od wielu lat najważniejszą formą inwestowania są nieruchomości. Wkręciłem się w ten biznes jakiś czas temu. Wcale nie dysponując gigantycznym kapitałem, tak na dobrą sprawę. Pomogła mi w pewnym sensie firma Financial home, która dając pożyczki pod zastaw pozwala na start w interesach - świetny pomysł dla wschodzących gwiazd rynku nieruchomości właśnie. Teraz pobrzmiewają głosy, że nieruchomości to bańka, która pęknie. Osobiście - nie wydaje mi się, a zdążyłem się już trochę na branży poznać.
Awatar użytkownika
markonka

05 lut 2019, 19:39

Mi się wydaje, że lepiej to zostawić specjaliście. Można wielu problemów dzięki temu uniknąć.
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne