Robiłyście kiedyś hybrydowe paznokcie?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator: mkamil

Grvert
Użytkownik

19 wrz 2018, 12:32

Manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Każda kobieta pragnie, aby jej dłonie wyglądały pięknie i nieskazitelnie. Istnieje wiele różnorodnych sposobów zdobienia paznokci. Jedną z nich jest manicure hybrydowy, to metoda pozwalająca się cieszyć nienagannym efektem przez ok. 2 tygodnie. Jest bardzo wygodna i jednak przy dłuższym stosowaniu może osłabiać paznokcie i przyczyniać się do ich rozdwajania. Moim zdaniem ta metoda jest rewelacyjna i pozwala na dużo różnych możliwości, ale należy pamiętać właśnie o skutkach ubocznych długotrwałego ich stosowania. Jeżeli zdecydujesz się na tego typu paznokcie, to polecam ci świetną ofertę firmy ezebra.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo promocji i produktów do pielęgnacji paznokci, ale i nie tylko. Mają bardzo duży wybór lakierów i akcesoriów, które możesz znaleźć na stronie - https://www.ezebra.pl/pl/producers/semi ... 02673.html sama bardzo często zamawiam u nich kosmetyki, gdyż oprócz szerokiej oferty, mają przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny. Na ich stronie znajdziesz mnóstwo topowych marek. Jestem pewna, że decydując się na hybrydy, dostaniesz tam wszystko czego potrzebujesz. Być może przy okazji zamówisz także inne kosmetyki.
Awatar użytkownika
moonlight

26 paź 2018, 20:37

Co robicie aby wasze paznokcie były ładne i lśniące? Używam w tym celu sprawdzonych lakierów, a do moich ulubionych należą lakiery hybrydowe:https://kontigo.com.pl/makijaz/manicure-i-pedicure/lakiery-hybrydowe.html. Moim faworytem jest krwistoczerwony kolor. Lubię być postrzegana jako kobieta drapieżna i gotowa do działania :) Szczególnie, że w pracy muszę taka być – inaczej nie byłabym w stanie walczyć o swoje.
Awatar użytkownika
KrolewiczPremos

10 lut 2019, 08:59

Z racji, że jestem facetem to jeszcze nigdy nie robiłem sobie paznokci, ale za to moja dziewczyna bardzo często wybiera się do salonu kosmetycznego na robienie hybryd. Najczęściej korzysta z salonu paznokcie-lublin. pl. Muszę przyznać, że paznokcie ma zrobione zawsze bardzo dobrze :)
ODPOWIEDZ
Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne