Reklama firmy,skutecznie ale niskim kosztem

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

21 mar 2011, 11:49

Znalazłem niedawno firmę,która zajmuje się grawerowaniem na rożnego typu przedmiotach,czyli jest możliwość zamieszenia logo firmy na trwałym materiale nie dużym kosztem -co o tym sądzicie ?
Jaki produkt grawerowany najlepiej nadaje się do umieszczenia logo i informacji o firmie ?

Do wyboru są m.innymi :

długopisy,zegary,parasole,torby,artykuły domowe,latarki, zapalniczki
raulq7
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:15 wrz 2010, 16:01

28 maja 2011, 15:38

Szczerze powiedziawszy wątpię czy była by to tania i skuteczna oferta reklamy w przełożeniu na efektywność jej działania.
Jeżeli zależy Ci na skutecznej i taniej reklamie radziłbym się skupić na internecie. Np. na kampanii Adwords, która odpowiednio targetowana może przynieść dobre efekty. Warto na samym początku skorzystać ze specjalnego kuponu googla obniżającego koszty reklamy, który w ten sposób reklamuje swoje usługi. Możesz go zdobyć m.in tutaj http://www.kupony24.net/
Awatar użytkownika
tomi77
Posty:3
Rejestracja:20 lip 2011, 13:27

20 lip 2011, 13:42

ja też nie wierzę w skuteczność tego typu reklamy, a czym w ogóle zajmuje się Twoja firma ?
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

22 lip 2011, 14:28

darful pisze:Znalazłem niedawno firmę,która zajmuje się grawerowaniem na rożnego typu przedmiotach,czyli jest możliwość zamieszenia logo firmy na trwałym materiale nie dużym kosztem -co o tym sądzicie ?
Jaki produkt grawerowany najlepiej nadaje się do umieszczenia logo i informacji o firmie ?

Do wyboru są m.innymi :

długopisy,zegary,parasole,torby,artykuły domowe,latarki, zapalniczki
Grawerowanie, piaskowanie tylko na eleganckich przedmiotach. Nie wyobrażam sobie przedmiotów codziennego użytku domowego z grawerem :lol: .
Poza tym duża część znanych mi i firm zaczyna odchodzić od typowych gadżetów: kubki, zegary, parasolki. Częściej dawane są pendrive-y, artykuły komputerowe, a na tych się nie wykonuje grawerów.
sirius
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:06 cze 2011, 11:41

22 lip 2011, 14:33

Ja mam wygrawerowanego pendrive'a jednej firmy. Rzecz przydatna i często używana :)
dorota123
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:14 kwie 2010, 14:03

16 paź 2011, 13:02

Jeśli chodzi o grawerowanie to polecam amb korzystam z ich oferty przy grawerowaniu długopisów przesyłam link http://www.amb.net.pl/grawerowanie.php, rzeczywiście to skuteczna i tania reklama :)
darful
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 sty 2011, 10:38
Lokalizacja:Poznań

19 paź 2011, 15:48

tomi77 działam w handlu -kilka branż
Gass
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:22 lut 2012, 19:55

23 lut 2012, 21:51

Myślę, że grawerowanie nie jest dobrym pomysłem, polecałbym skupić się na internecie w większości branż to podstawa, a skuteczna reklama może być stosunkowo tania.
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

28 lut 2012, 16:12

Grawer nadaje się na prezenty dla klientów, ale tych zamożnych wartościowych.
W innych przypadkach grawer sprawdza się jako prezent urodzinowy czy imieninowy. Sam kiedyś dałem pióro z grawerem i był to oryginalny pomysł.

Teraz modne są grawery na obudowach smartfonów, ale czy to jeszcze grawer na plastykowej obudowie?
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

08 maja 2014, 13:43

Ja proponuję zainwestować w jakieś ciekawe gadżety, na przykład dla stałych klientów ;) Myślę,że będzie to dobra forma reklamy. Obecnie w sieci można niedrogo zamówić na przykład koszulki:
http://www.megakoszulki.pl/ - w tym sklepie mają dobre ceny i dość spory wybór.
pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl