szkoła języka angielskiego

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

01 lip 2018, 20:08

Szkoła języka angielskiego w Warszawie poszukiwana! Znacie namiary na jakaś dobrą szkołę językową w stolicy? Gdzie mają naprawdę dobrych lektorów j. angielskiego? Takich z prawdziwego zdarzenia? Zależałoby mi na kursie w zasadzie od teraz i w małej grupie, max 5 osób. Znacie taką szkołę językową w Warszawie?
Awatar użytkownika
simonka
Posty:4
Rejestracja:01 lip 2018, 20:24

01 lip 2018, 20:28

Ja niestety nie znam nic konkretnego, ale również chętnie się dowiem jeśli macie jakieś sprawdzone miejscówki.
mateo
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:11 lip 2018, 12:12

11 lip 2018, 12:39

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach naprawdę nie potrzeba chodzić do żadnej szkoły, żeby dobrze się nauczyć angielskiego :)
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

05 sie 2018, 08:55

Ja się również zastanawiam czy puścić syna do szkoły językowej, w sumie dookoła jest wiele tego języka i by mu się na pewno przydał. Ale na razie szukam dla niego przybory szkolne bo jak co roku zresztą wszystko gubi, dobrze że na Ceneo.pl jest tak dużo ofert z konkurencyjnymi cenami.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

12 wrz 2018, 17:28

Ja wiem jedno - im wcześniej dziecko zacznie swoją przygodę z jeżykiem obcym tym lepiej. To było jednym z kluczowych powodów, dla których zdecydowaliśmy się posłać naszą córkę do prywatnej szkoły podstawowej Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie. Tu zajęcia z angielskiego obywają się codziennie i to na poziomie rozszerzonym. Teraz córka jest w 4 klasie i widzę jak z każdym dniem coraz lepiej sobie radzi i zaskakuje mnie znajomością nowych słów czy zasad gramatyki. Jestem pewna, że to zaowocuje w przyszłości.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 maja 2020, 12:32

Ja miałem super kurs szkolący pod j. angielski w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych - dla mnie się to w 100% sprawdzało, poniewaz chciałem wyjechać i nawet dzięki szkole udało mi się odbyć praktyki zagraniczne, z których naprawdę bardzo się cieszyłem :).
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl