Sprawdzony deweloper

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

04 wrz 2019, 17:15

Jak dla mnie sprawdzonym deweloperem jest zdecydowanie Atal, jest od wielu lat na rynku, może się pochwalić ogromnym dorobkiem pięknych osiedli w całej Polsce a ich mieszkania sprzedają się jeszcze na etapie "dziury w ziemi"
Awatar użytkownika
mariusz3212
Posty:1
Rejestracja:04 paź 2019, 15:28

04 paź 2019, 15:31

Ja swoje mieszkanie w Mogilnie kupiłem od dewelopera . Jestem bardzo zadowolony, bo kupiłem mieszkanie swoich marzeń, w atrakcyjnej okolicy!
Agula1
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:20 lut 2018, 13:10

09 lis 2019, 23:19

Ja wyszłam z założenia, że jaki by sprawdzony nie był to nie zaszkodzi sprawdzić jeszcze, czy przy odbiorze wszystko gra. Z Per modum czyli warszawskiego zarządcy był ze mną przedstawiciel tej firmy. Ja to się nawet w części nie znam na tym wszystkim. A dzięki takiemu sprawdzeniu byłam pewna, że wszystko jest jak należy, nic mnie nie zaskoczy. Potem i nasze osiedle wzięli w zarząd co mnie cieszy, bo to solidna i dobra firma. Znają się na zarządzaniu nieruchomościami.
Awatar użytkownika
handerka
Posty:9
Rejestracja:01 cze 2019, 14:57

19 gru 2019, 23:27

Od tego na jakiego dewelopera się trafi zależy tak naprawdę wszystko. Bo najgorzej iść w ślepo i godzić sie na wszystko co nam wciskają. Jak w połowie roku poszliśmy do Lps invest to bylismy przekonani że chcemy mieszkanie w Rembertowie w inwestycji rembertów Przy Lesie. Pogodziłam sie z faktem ze nie bede miala domu... No ale jak sie okazało jest kolejna inwestycja Apartamenty Katiuszy która fakt bedzie oddawana w 2021 roku, ale na apartament w otoczeniu zieleni z metrażem ponad 100m2 czyli prawie jak dom - zdecydowalismy sie zaczekać. Deweloper musi być oblatany, musi poczuć swoich klientów, aby wiedziec co im proponowac
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

28 gru 2019, 17:34

Na pewno lepiej wybierać takiego, który już trochę działa na rynku. W Ożarowie Mazowieckim dobrze buduje Home premium, na pewno mają już oddane segmenty na Szkolnej, ładnie wyglądają.
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

10 sty 2020, 15:50

Jeśli chodzi o Warszawę to sprawdzonym deweloperem jest Fabryka Domów p. Kurpiewskich. Budują osiedla za gotówkę a nie kredyt i istnieją na rynku bardzo długo, mają renomę i nie ma ryzyka że zaraz się zawiną zostawiając dziurę w ziemi.
Awatar użytkownika
Koleś
Posty:18
Rejestracja:28 lis 2019, 11:31

23 sty 2020, 09:43

To prawda, wybór dewelopera jest bardzo ważny. Ja mogę polecić wam Kasiński Investment, mój brat kupował u niego mieszkanie - mieszkanie na cichym i zadbanym osiedlu, budynek oddany do użytku na czas. Deweloper korzysta tylko z najwyższej jakości materiałów. Samo mieszkanie bez zarzutów, nie słychać sąsiadów za ścianą, przy odbiorze żadnych uwag i mankamentów - solidne wykończenie. Także jak poszukujecie naprawdę godnego zaufania dewelopera, sprawdźcie Kasiński Investment.
carbonara
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:24 sty 2020, 09:02

24 sty 2020, 13:11

Też sprawdzałam dewelopera kiedy zainteresowała mnie kamienica na Stalowej 27, wygląda na to że ma na swoim koncie kilka udanych inwestycji i myślę że z tą też nie będzie żadnych problemów
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

07 maja 2020, 13:42

Polecam firmę Lubicz, która stoi za pięknymi apartamentami w Rowach - solidni i terminowi.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

22 maja 2020, 15:01

Też myślałam o zamieszkaniu nad morzem ale postawiłam na osiedle Atal Bosmańska, pasuje mi bardzo ta lokalizacja i ceny za m2, bo jak na Trójmiasto i taki standard są bardzo przystępne
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl