Sposoby na ogarnięcie finansów

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
madert
Posty:3
Rejestracja:19 kwie 2018, 12:20

29 maja 2018, 16:26

Witajcie, piszę tutaj, bo szukam pomysłów i inspiracji na to, jak zmobilizować się do ogarnięcia swoich finansów. Aktualnie nie mam żadnych oszczędności, mam za to długi - pożyczkę z banku i po kilkaset złotych u różnych znajomych. Jednocześnie potrzeby nie maleją, tylko rosną, podobnie jak ceny zresztą. Nie wiem co zrobić, żeby w końcu to wszystko spłacić.
eklyop
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:31 maja 2018, 12:44

31 maja 2018, 12:46

ja używam arkusza excel do kontroli wydatków - bardzo pomaga.
Awatar użytkownika
HankaK
Posty:1
Rejestracja:04 cze 2018, 14:04

04 cze 2018, 14:09

Najlepiej postawić na jakiś sprawdzony system, który nam te finanse pozwoli zaplanować. Ja moge polecić wdrożenia erp, które pozwalają planować, zarządzać i kontrolować cąłe procesy sprzedaży i finansowe.
Nowoczesne technologie, drogą do rozwoju. Postaw już tera naprzemysł 4.0, warto :)
Awatar użytkownika
Pyszczek
Posty:4
Rejestracja:18 lip 2018, 19:42

18 lip 2018, 19:45

Jeśli masz problemy z finansami, to zwróć się do jakiegoś doradcy podatkowego albo restrukturyzacyjnego. Ten drugi akurat jest dobrym rozwiązaniem jak przybywa zobowiązań, których nie dajesz rady spłacać.
Awatar użytkownika
gensolf
Posty:1
Rejestracja:19 kwie 2018, 12:21

23 lip 2018, 23:40

Musisz to sobie wszystko odpowiednio rozpisać. Dobry plan, budżet i przede wszystkim samozaparcie i powinno się udać.
Wielu ludzi podobnymi metodami już wyszło z długów.
lestatek
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:25 sty 2018, 21:25

29 lip 2018, 19:54

Moim zdaniem powinieneś udać się do jakiegoś fachowca zajmującego się tą tematyką. Dobry doradca kredytowy pomoże skonsolidować zobowiązania i przekształci je w jedną dużo niższą ratę. Kiedyś byłem zwolennikiem chodzenia po bankach indywidualnie, ale po tym jak mój bank wpuścił mnie w maliny, odtąd zawsze zgłaszam się do specjalistów. Na rynku dobrze sobie radzi biuro kredyt123.pl też zachęcają do współpracy z tą marką.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

23 wrz 2018, 20:16

Aby sprawa cały czas się nie ciągnęła w nieskończoność, aby długi nie wzrastały - jeśli posiadasz firmę to najlepiej ogłosić jej upadłość. Byłem w podobnej sytuacji, a problemy udało mi się ogarnąć z pomocą Eureka Restrukturyzacje eurekarestrukturyzacje.pl . Koordynatorka Olga oraz prawnicy Joanna i Agnieszka udzielili mi wszelkiej pomocy i wsparcia, dzięki któremu powoli wstaję na nogi. Mówię z doświadczenia - samemu sobie z tym nie poradzisz!
Przemek
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:05 paź 2018, 01:23
Lokalizacja:Zielona Góra

05 paź 2018, 01:58

Podstawowa zasada, nie wydawaj wiecej niz zarabiasz. Pozniej odkladaj 10% tego co zarobiles, nastepnie madrze to zainwestuj, najlepiej w samorozwoj!
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

23 lis 2018, 09:57

Nie trzeba wcale aż tak wiele! Polecam sprawdzić ofertę biura rachunkowego Gama - dobrze ogarniają finanse tak że człowiek ma święty spokój i może skupić sie na biznesie.
Awatar użytkownika
elPaweł
Posty:5
Rejestracja:19 sie 2020, 09:58

19 sie 2020, 10:34

HankaK pisze:
> Najlepiej postawić na jakiś sprawdzony system, który nam te finanse pozwoli
> zaplanować. Ja moge polecić wdrożenia erp, które pozwalają planować,
> zarządzać i kontrolować cąłe procesy sprzedaży i finansowe.

Takim rozwiązaniem jest na pewno Icon24 nowoczesny system dla firm
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl