Dach

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

03 kwie 2018, 21:55

Cześć. Razem z żona planujemy budowe domu, prawie wszystko zaplanowane oprócz materiału do pokrycia dachu. Co powiecie na dachówka gontopodobna Dużo czytałem na temat tego pokrycia dachowego ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, a co Wy możecie mi doradzić?
Awatar użytkownika
Balbin66
Posty:1
Rejestracja:04 kwie 2018, 09:30

04 kwie 2018, 09:50

Chce kupić sobie pojazd, ale nie wiecie jaka firma jest najlepsza? Ze swojej strony mogę Wam polecić Iveco On Road. Uważam, że jest to bardzo profesjonalna firma, z której usług naprawdę warto skorzystać.
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

11 kwie 2018, 21:18

Pokrycie dachu jest bardzo ważne jednak najpierw trzeba wybrać odpowiednią konstrukcję. Ja zdecydowałem się na wiązary w technologii płytek kolczastych, które oferuje firm aWPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/w ... olczastych . Wiązary te są proste w montażu, gdyż nie wymagają żadnych podpór. Dzieki temu także ich koszt jest dużo niższy od tradycyjnej więźby.
Tomcio
Użytkownik
Posty:54
Rejestracja:04 lis 2017, 15:10

22 kwie 2021, 06:01

Jeśli chodzi o konstrukcje dachu to polecam dachy z prefabrykatów (czyli wiązarów dachowych łączonych na płytki kolczaste). My mamy taki dach od kilku lat i wszystko jest ok. Projekt i montaż wykonała nam firma Binder Projekt z Włocławka - www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . To znana od lat firma, zajmująca się właśnie tego typu konstrukcjami - mają świetnych projektantów, nowoczesne programy komputerowe, co sprawia, że projekt jest bardzo precyzyjny. Firma przyjmuje zlecenia z całej Polski, zarówno jeśli chodzi o dachy na dużych obiektach (magazyny, fabryki, itp.) jaki i na domach jednorodzinnych (nowych i remontowanych).
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl