Prawnik

Kwestie prawne przy prowadzeniu firmy, prawo spółek, doradcy prawni - wymieńmy się doświadczeniami.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
AnitaT
Posty:4
Rejestracja:27 cze 2020, 14:32

27 cze 2020, 14:36

Olkka pisze:
> My w razie potrzeby korzystamy z pomocy Pana Tomasza Tomaszczyk.
> Specjalizuje się w prawie pracy, ma duże doświadczenie i wiedzę a przy tym
> jest zaufany i zaangażowany.

Również mogę polecić Pana Tomasza. Profesjonalne i konkretne podejście do sprawy i do klienta. Jest rzetelny, zaangażowany i ma na prawdę ogromną wiedzę więc ciężko go zagiąć.
Awatar użytkownika
TobiK
Posty:3
Rejestracja:09 mar 2021, 12:18

09 mar 2021, 12:22

Do spraw firmowych Pan Tomaszczyk jak najbardziej będzie odpowiednim wyborem. Sam korzystam z jego porad w kryzysowych sytuacjach i zawsze udaje nam się wyjść obronną ręką.
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

22 kwie 2021, 11:19

Jeśli potrzebujecie sprawdzonego adwokata, godnego zaufania, który zajmuje się obsługą prawną samorządów (urzędów gmin, miast, powiatów) to polecam kancelarię, którą prowadzi pani Magdalena Adamczewska - http://www.adamczewska.com.pl/. Pomoc prawna dla samorządu terytorialnego polega m.in. na wsparciu w pozyskaniu środków UE czy procesu wydawania decyzji administracyjnych. Kancelaria też pomaga przy uchwalaniu uchwał przez radę gminy bądź powiatu itp.
Awatar użytkownika
Wixor
Posty:3
Rejestracja:17 maja 2021, 11:24

17 maja 2021, 11:28

TobiK pisze:
> Do spraw firmowych Pan Tomaszczyk jak najbardziej będzie odpowiednim
> wyborem. Sam korzystam z jego porad w kryzysowych sytuacjach i zawsze udaje
> nam się wyjść obronną ręką.

Ja własnie ostatnio szukałem kogos od prawa pracy i trafiłem na tego prawnika. Profesjonalne podejście, klienta traktuje poważnie. Widza i doświadczenie na pewno są jego mocnymi stronami a to przekłada się na skuteczność.
Awatar użytkownika
LilkaDu
Posty:2
Rejestracja:21 cze 2021, 12:04

21 cze 2021, 12:06

My jako firma już od kilku dobrych miesięcy współpracujemy z Panem Tomaszczyk i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście, widać, że wie co robi. Ma dużą wiedze id oświadczenie co przekłada się na jego skuteczność.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

30 cze 2021, 08:22

Widziałem w tym wątku poruszony temat windykacji, według mnie jest on dosyc delikatny, dlatego lepiej skorzystać z ifrmy, która ma w nim duze doświadczneie i specjalizuje się w odsyzkiwaniu należności. Sprawdź usługi windykacja-online.pl - na pewno będziez zadowolony ;)
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

01 gru 2021, 13:21

Jeśli potrzebujecie dobrego prawnika, który zajmuje sie prawem samorządowym, to polecam kontakt z kancelarią pani Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ . Jest ona radcą prawnym, który od wielu lat specjalizuje się w udzielani pomocy prawnej jednostkom samorządu terytorialnego. W zakresie jej działania znajduje sie pozyskiwanie środków UE, pomoc podczas procesu wydawania decyzji administracyjnych, a także uchwał przez radę gminy bądź powiatu. Jest kompetentna, rzeczowa i profesjonalna.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl