Terapia dla biznesmanów

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

23 cze 2015, 17:09

Słyszał ktoś o terapii dla biznesmenów, na którą zamierzam się udać do Pracowni Psychorozwoju w Warszawie: http://psychoterapia-kielczyk.pl/ ?
Podobno świetna sprawa, terapia jest dostosowana do potrzeb osób pracujących na kierowniczych stanowiskach i w dużym stresie.
Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś może korzystał i jakie są efekty w rzeczywistości, bo na stronie obiecują wiele, oto cytat:
"Chcesz się zatrzymać i poznać Kim jesteś?
Chcesz odnaleźć radość z tego co robisz?
Chcesz odnaleźć sens życia zawodowego i osobistego?
Chcesz żyć według tego, co czujesz zamiast tego to musisz robić?
Masz dość powinności i życia w ciągłym biegu?"
Myślicie, że osiągnięcie tych celów jest możliwe?
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

20 lip 2015, 12:36

Czy ktoś z forum z tego skorzystał?
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

22 lip 2015, 11:49

Wydaje mi się że odpowiedzi na wyżej wymienione pytania człowiek uzyskuje przez całe lata.... Co więcej, mogą się one zmieniać. Natomiast niewątpliwie terapia jak również coaching http://coaching-biznesowy.eu/ mogą pomóc w znalezieniu rozwiązania problemu, i wdrożeniu nowych metod w zarządzaniu firmą/sobą/czasem etc. Bardzo mnie cieszy że coraz więcej osób się przekonuje że rozwój osobisty to niekoniecznie New Age, ale zwyczajna praca nad sobą.
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

03 gru 2016, 12:50

A ktoś brał udział w takim szkoleniu coachingowym? Ogólnie żeby wzmocnić pewnośc siebie, zacząć pracować nad sobą... W Łodzi jest www.rodaaldona.com - może ktoś słyszał?
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

16 gru 2016, 19:06

U mnie w firmie ludzie często mieli problemy z wypaleniem zawodowym i stresem. Zamiast terapii, współnie wymyśliliśmy paintball. To świetnie wpływa na stres, pozwala odreagować i poprawia relacje w pracy. W Radomsku http://extremepaintball.pl/firmy/ organizują takie imprezy dla firm. Obywa się bez terapii, każdy wraca do pracy jak nowy. I czeka się na kolejny wyjazd.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

07 sie 2018, 13:56

Ogólnie prowadzenie własnego biznesu wiąże się oczywiście z dużym poziomem stresu, z którym niestety nie każdy potrafi sobie poradzić. U niektórych może to doprowadzić do depresji, u innych do nerwicy czy też stanów lękowych. Najlepiej byłoby zgłosić się do specjalisty od razu wtedy, kiedy zauważymy u siebie jakieś niepokojące objawy. Polecam zapoznać się z ofertą gabinetu psychologicznego z Rzeszowa na https://terapiacentrum.pl/, ponieważ są tam przeprowadzane różnego rodzaju terapie, które mogą pomóc.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

18 lut 2019, 18:28

Ja mogę ci polecić klinikę PsychoMedic z Łodzi - otrzymasz tu pomoc zarówno psychoterapeutów, jak i psychiatrów. W niektórych sytuacjach skorzystanie z pomocy psychiatry jest niezbędne, bo sama terapia może nie wystarczyć. Warto o tym pomyśleć zanim podejmiesz decyzję gdzie się udać ;)
kubeczek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:23 lis 2017, 23:48

10 lip 2019, 20:03

Terapia zawsze stawia na nogi
Awatar użytkownika
Marina182
Posty:5
Rejestracja:12 lip 2019, 13:34

30 lip 2019, 22:18

to prawda terapia jest bardzo potrzebna.Bardzo dobrym ośrodkiem jest Medox w Nowym Modlinie. Tam leczą uzależnienia i różnego rodzaju depresje. Wdrażają indywidualny tok leczenia co jest bardzo dobrym sposobem , bo każdy człowiek jest inny i inaczej należy do niego podejść.
Awatar użytkownika
Gustaw6532
Posty:5
Rejestracja:08 gru 2021, 19:35

09 gru 2021, 10:25

Nie wiedziałem, że coś takiego jest.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl