Franczyza - Intermarche

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

doradca
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:03 lis 2016, 11:03

03 lis 2016, 11:04

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy i współpracy z Intermarche.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Kuba,
Doradca online Intermarche

http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes
Moni76
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:03 lis 2016, 13:08

03 lis 2016, 13:09

Witam,
chciałabym wiedzieć jak wygląda współpraca z Państwem? Można liczyć na jakieś szkolenia i wprowadzenie w temat na początku działalności?
Jest możliwość samodzielnego wyboru lokalizacji sklepu?
doradca
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:03 lis 2016, 11:03

05 lis 2016, 20:07

Witam,
Moni76 pisze:chciałabym wiedzieć jak wygląda współpraca z Państwem? Można liczyć na jakieś szkolenia i wprowadzenie w temat na początku działalności?

oczywiście, franczyza Intermarche odbywa się przy pełnej wspłpracy i wsparciu Grupy Muszkieterów, włączając w to komplet szkoleń

Moni76 pisze:Jest możliwość samodzielnego wyboru lokalizacji sklepu?
trzeba się także liczyć z koniecznością zmiany miejsca zamieszkania i skorzystania z proponowanej lokalizacji nowego sklepu,

Kuba,
Doradca online Intermarche

http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes
postac
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:06 lis 2016, 09:29

06 lis 2016, 09:37

trzeba się liczyć, ale nie jest to wymóg? Jeżeli chciałbym prowadzić taki sklep w swoim mieście to mogę czy zostanie wskazany mi drugi koniec Polski?
Moni76
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:03 lis 2016, 13:08

06 lis 2016, 14:53

doradca pisze:oczywiście, franczyza Intermarche odbywa się przy pełnej wspłpracy i wsparciu Grupy Muszkieterów, włączając w to komplet szkoleń
Jeśli chodzi o te szkolenia, proszę mi powiedzieć, jak są one prowadzone? Muszę dojeżdżać do Warszawy co jakiś czas czy jest to tydzień szkolenia codziennego?
doradca pisze:trzeba się także liczyć z koniecznością zmiany miejsca zamieszkania i skorzystania z proponowanej lokalizacji nowego sklepu,
Czy istnieje możliwość, aby przejąć już działający sklep bez konieczności budowania od podstaw?
postac
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:06 lis 2016, 09:29

06 lis 2016, 16:45

z tym pytaniem o przejęcie sklepu, dobrze trafiłaś. Jeżeli nie ma i nie było takiego do przejęcia, to znaczy, że to wszystko dobrze hula.
jak jest?
Awatar użytkownika
Rysiak
Posty:1
Rejestracja:06 lis 2016, 17:36

06 lis 2016, 17:45

Ja chciałbym się dowiedzieć jak długo trwa szkolenie i czego ono dotyczy, jak wygląda? Bo słyszałem, że trzeba na początek popracować w innym sklepie tej samej sieci, to prawda?
doradca
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:03 lis 2016, 11:03

08 lis 2016, 18:19

Witam,

postac pisze:trzeba się liczyć, ale nie jest to wymóg? Jeżeli chciałbym prowadzić taki sklep w swoim mieście to mogę czy zostanie wskazany mi drugi koniec Polski?
nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo lokalizacja sklepu wielkopowierzchniowego jest uwarunkowana szeregiem czynników, i nie zależy to tylko np od wielkości miejscowości, ale i od innych kwestii,

to są już ustalenia prowadzone z ew. zdecydowanymi franczyznobiorcami
Moni76 pisze: Czy istnieje możliwość, aby przejąć już działający sklep bez konieczności budowania od podstaw?
odpowiedź na to pytanie w zasadzie jest zamieszczona powyżej


Moni76 pisze: Jeśli chodzi o te szkolenia, proszę mi powiedzieć, jak są one prowadzone? Muszę dojeżdżać do Warszawy co jakiś czas czy jest to tydzień szkolenia codziennego?
szkolenia trwają ok. 5 miesięcy, podzielone są na kilka modułów w zakresie praktyki i teorii, i każdorazowo podnoszony jest poziom merytoryczny i praktyczny kolejnych modułów, cykl szkoleń zakończony jest egzaminem, i praktyką otwarciową, szkolenia organizowane są w "sklepach szkoleniowych"


Rysiak pisze:Ja chciałbym się dowiedzieć jak długo trwa szkolenie i czego ono dotyczy, jak wygląda? Bo słyszałem, że trzeba na początek popracować w innym sklepie tej samej sieci, to prawda?
tak, w cyklu szkoleniowym są zajęcia praktyczne na różnych szczeblach "hierarchii" po parę-kilka tygodni, szkolenia odbywają się w sklepach szkoleniowych

Kuba,
Doradca online Intermarche

http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes
postac
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:06 lis 2016, 09:29

14 lis 2016, 01:27

doradca pisze:Witam,

postac pisze:trzeba się liczyć, ale nie jest to wymóg? Jeżeli chciałbym prowadzić taki sklep w swoim mieście to mogę czy zostanie wskazany mi drugi koniec Polski?
nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo lokalizacja sklepu wielkopowierzchniowego jest uwarunkowana szeregiem czynników, i nie zależy to tylko np od wielkości miejscowości, ale i od innych kwestii,

to są już ustalenia prowadzone z ew. zdecydowanymi franczyznobiorcami

Kuba,
Doradca online Intermarche

http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes
CZyli generalnie wszystko da się ustalić i dostosować prze podjęciem decyzji o współpracy, nie ma tajemnic przed?
doradca
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:03 lis 2016, 11:03

20 lis 2016, 18:18

postac pisze:
CZyli generalnie wszystko da się ustalić i dostosować prze podjęciem decyzji o współpracy, nie ma tajemnic przed?
Witam,

zdecydowanie nie ma tajemnic, ani ukrytych kwestii, Grupa Muszkieterów to poważna spółka i partner biznesowy

Kuba,
Doradca online Intermarche

http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl