Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

22 wrz 2015, 10:18

Witam. Nie będe tutaj opisywał moich problemów ale obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebuje pieniędzy. Nie zarabiam tak więc bank nie da mi niestety kredytu. Zastanawiam sie nad szybką pożyczką.Czy ktoś z Was brał może kiedyś taki kredyt? Wiem,ze będę mogła spłacić to w przyszłym miesiącu. Jaka firma jest w miarę sprawdzona?
macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

22 wrz 2015, 10:41

maxior pisze:Witam. Nie będe tutaj opisywał moich problemów ale obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebuje pieniędzy. Nie zarabiam tak więc bank nie da mi niestety kredytu. Zastanawiam sie nad szybką pożyczką.Czy ktoś z Was brał może kiedyś taki kredyt? Wiem,ze będę mogła spłacić to w przyszłym miesiącu. Jaka firma jest w miarę sprawdzona?
Zależy. Jest wiele różnych ofert pożyczek . Świato nie jest czarno biały .Są równiez inne kolory. Wiele ofert pożyczek ma ofertę pierwszej pożyczki z darmo. W ostatnim czasie kilka z nich nawet reklamuje się w telewizji. Na pewno mignęło Ci to przed oczami. Z czegoś takiego warto jest skorzystać. Skoro dają...
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

22 wrz 2015, 12:43

Widziałem ale nigdy do tej pory nie byłem w takiej sytuacji w jakiej jestem obecnie i szczerze powiedziawszy to nie wiem na co się zdecydować. Jest tego sporo.Pytanie tylko jaką wybrać? Zastanawiałem się nad możliwośćią skorzystania z pomocy doradcy ale z tego co wiem to doradcy doradzają jedynie przy zwykłych kredytach gotówkowych. Nie czepiają się chwilówek prawda?
macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

22 wrz 2015, 12:57

A czemu masz niby nie skorzystać? Pożyczka pozabankowa jest jak każda inna i jest obecnie wielu doradców, którzy mogliby Ci podpowiedzieć gdzie można coś takiego zaciągnąć. Zerknij sobie na to porównanie:
http://www.comperia.pl/szybkie_pozyczki ... aswiadczen - masz tutaj zestawienei pewnych firm udzielających pożyczek bez zaświadczeń. Możesz na stronie zostawic równięż swoje dane. Ktoś powinien się do Ciebie w tej sprawie odezwać.
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

22 wrz 2015, 13:36

macki pisze:A czemu masz niby nie skorzystać? Pożyczka pozabankowa jest jak każda inna i jest obecnie wielu doradców, którzy mogliby Ci podpowiedzieć gdzie można coś takiego zaciągnąć. Zerknij sobie na to porównanie:
http://www.comperia.pl/szybkie_pozyczki ... aswiadczen - masz tutaj zestawienei pewnych firm udzielających pożyczek bez zaświadczeń. Możesz na stronie zostawic równięż swoje dane. Ktoś powinien się do Ciebie w tej sprawie odezwać.
Dzięki .Zostawiłem numer telefonu. Obecnie poważnie zastanawiam się nad vivusem. Czytałem sobie opinie w sieci i wśród prywatnych firm pożyczkowych nie ma takich złych.
macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

23 wrz 2015, 06:29

I jak , wybrałeś już?

Vivus nie jest zły ale pamiętaj koniecznie o tym aby spłacać zobowiązania w terminie bo mogą być bardzo duże problemy. Z prywatną firmą pożyczkową w momencie problemów finansowych o wiele trudniej jest się dogadać niż z bankiem.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

22 paź 2015, 13:51

maxior pisze:Witam. Nie będe tutaj opisywał moich problemów ale obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebuje pieniędzy. Nie zarabiam tak więc bank nie da mi niestety kredytu. Zastanawiam sie nad szybką pożyczką.Czy ktoś z Was brał może kiedyś taki kredyt? Wiem,ze będę mogła spłacić to w przyszłym miesiącu. Jaka firma jest w miarę sprawdzona?
Zapoznaj się z ofertą Alior Banku. Pożyczkę załatwisz podczas jednej rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku, a wypłata środków nastąpi tego samego dnia. Co więcej! Alior Bank gwarantuje, że jak spłacisz zobowiązanie do 6 miesięcy to zwrócą Ci wszystkie odsetki - to chyba najlepsze rozwiązanie, skoro masz w planach tak szybko ją spłacisz. Na portalu Finansierra znajdziesz formularz za pomocą którego skontaktujesz się z bankiem.
Awatar użytkownika
tomix33
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:22 sie 2015, 19:14
Lokalizacja:Warszawa

27 paź 2015, 18:22

Jezeli jest to dla Ciebie ostatnia deska ratunku to skorzystaj z kuponów rabatowych dla vivusahttp://www.prorank.pl/kody-rabatowe-vivuspl dzieki temu zyskujesz na prowizji i nic nie oddajesz biorac az 1600zl.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

24 sty 2016, 15:02

Też nie jestem zwolennikiem szybkiego pożyczania, bo potem są jeszcze większe problemy niż przed pożyczką. Dobrze jest udać się do specjalistów, zapytać, doradzić się i dopiero wybrać.
Olga001
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:27 paź 2015, 10:51

27 sty 2016, 21:32

Teraz bardzo dużo banków oferuje pożyczki przez internet, jak na przykład bank bnp paribas proponuje takie igotówki.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl