Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator: mkamil

homeer
Użytkownik

24 lip 2017, 11:15

szczerze mówiąc byłem do tego nieco krytycznie nastawiony ale widzę, że osoby które już są trochę na rynku zmieniają na ich oprogramowanie (mam przykład w realnym otoczeniu - nie tylko forum) więc na pewno warto się na sellingo zastanowić.
dobromir
Użytkownik

28 lip 2017, 00:48

Pamiętaj tylko, że w dobie płatności internetowych, każdy sklep umożliwić Klientom możliwość bezpiecznych i sprawdzonych form płatności - czy to płatności automatycznych Pay by link (takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK czy płacę z iPKO), płatności kartą płatniczą czy szybkim przelewem. Ale ja znam z polecenia tę firmę: http://www.bluemedia.pl/ , która "podpina" na strony takie narzędzie do płacenia online. Myślę, że musowo musisz z tego skorzystać :)
gatsby77
Użytkownik

31 lip 2017, 11:15

Też uważam, że powinniście zadbać o wygode płatności swojego klienta. Klienci sa bardzo wybrednie i jak jedna rzecz im się nie spodoba to już mogą do was nie wrócić. Polecam zainteresowanie się tematem jakim są Mikropłatności MyBill. Stosuje się je do niewielkich transakcji gotówkowych, wystarczy wysłać smsa i wpisać otrzymany kod. Szybko bezpiecznie i łatwo :)
Binkiel
Użytkownik

02 sie 2017, 12:46

Przy zakładaniu sklepu internetowego warto wybrać odpowiedni hosting, który nie będzie zwalniał pracy strany sklepowej. Świetnym rozwiązaniem są moduły magento , które po zainstalowaniu systemu dostarczają gotową do użycia ogromną ilość funkcjonalności.
Awatar użytkownika
sportowa

07 sie 2017, 17:12

Najlepiej zarabiać na czymś, co się zna. Dlatego jeśli ja miałabym założyć sklep to byłby to sklep turystyczny. Byłyby tam materace turystyczne, namioty itp. Ważne, żeby orientować się w temacie i znać dobrze rynek.
Awatar użytkownika
Kandyc

23 sie 2017, 11:16

Moim zdaniem bardzo ważna w sprzedaży internetowej jest branża. W niektórych branżach jest już bardzo duża konkurencja.
Geroks
Użytkownik

24 sie 2017, 12:22

Zgadzam się z powyższym. Niektóre branże są dziś bardzo oblegane (np. odzież) i ciężko się tu będzie przebić nowym sklepom.
zamber
Użytkownik

25 sie 2017, 11:15

No tak, wiadomo, że są branże, w których bardzo ciężko jest się jednak przebić. Ale dobra domena i nazwa i już będzie łątwiej :) Dlatego trzeba postawić na dobry hosting, bez tego ani rusz. Ja mam pakiet z zetohosting https://zetohosting.pl/ i jestem zadowolony
pogoda
Użytkownik

25 sie 2017, 22:07

Mnie bardzo podobają się zlewozmywaki granitowe . Czeka mnie remont kuchni, więc już wiem, jaki zlew będę miała. Teraz jest tyle modeli i kolorów do wyboru, że nie wiadomo na co się zdecydować w danym momencie.
Befor
Użytkownik

11 wrz 2017, 13:16

Przy własnym biznesie ważna jest też strona internetowa odpowiednia, tylko hosting dobry trzeba mieć kupiony, darmowe hostingi są niewarte uwagi, tym bardziej, że te które nie kosztują wiele są już naprawdę bardzo dobrej jakości, jak na przykład w zetohosting. Można za darmo przetestowac
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl