Jaka forma reklamy dla sklepu?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator: mkamil

melka93
Użytkownik

27 lis 2017, 20:23

Kupiłabym reklamę druk roll up i postawiła w publicznym miejscu lub w pobliżu sklepu, aby ludzie widzieli, gdzie mają iść. Dodatkowo może jeszcze reklama w internecie? Takie opcje są najprostsze, ale okazuje się również, że najbardziej skuteczne. Warto zerknąć.
Awatar użytkownika
Walker

28 lis 2017, 08:15

Ja dla sklepu stacjonarnego polecam rozejrzeć się za jakąś reklamą w radiu lokalnym. U nas taka reklama dała bardzo dobre efekty.
makarena
Użytkownik

28 lis 2017, 17:28

a chcesz mieć naprawdę skuteczną reklamę która przyciągnie tłumy i dzięki której będziesz miał dużo klientów? Koniecznie zobacz co to jest showroom samsung i co oni mają w swojej ofercie. Jak dla mnie to jest bomba !
Krys89
Użytkownik

05 gru 2017, 12:00

Wcale nie jest łatwo dobrać odpowiednią reklamę dla firmy. Wymaga to nie tylko znajomości form reklamy ale także rynku lokalnego i oczywiście zainteresowań klientów. A i bardzo ważne jest dobranie reklamy do odbiorców, bo czasem nie warto inwestować w reklamę za dużą skoro reklama na mniejszą skalę może przynieść taki sam efekt. Przyciągnięcie klienta nigdy nie jest łatwe, szczególnie przy tak rozbudowanej konkurencji. Może w tym pomogą artykuły umieszczone na http://www.uslugi-internet.pl/
Awatar użytkownika
kelos

06 gru 2017, 20:57

reklama w internecie i ulotki to myślę, że dwie kluczowe rzeczy
Grvert
Użytkownik

08 gru 2017, 05:58

Zależy jaki to sklep :) Prowadzę sklep internetowy z materiałami budowlanymi i w moim przypadku genialnie sprawdza się mailing do firm z branży budowlanej. Praktycznie 80% moich klientów to właśnie takie firmy.Jednak tutaj kluczowa jest bardzo dobra baza firm. Cieżko znaleźć firmę, która oferuje na prawdę solidnie zrobione bazy, ale na szczęście ja taką znalazłem tutaj https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-budowlanych/
dobromir
Użytkownik

11 gru 2017, 12:55

Znacie agencję http://fabrykamarketingu.pl/kampanie-sem/ ? Jeśli nie, to bardzo zachęcam do skorzystania z ich usług marketingu online. Akurat kampanie SEO maja opanowane do perfekcji, bo ustalają odpowiednio cel biznesowy jaki Klient chce osiągnąc, planują dobór słów kluczowych oraz wszystko prowadzą od A do Z. Polecam z nimi współpracować.
Vernon
Użytkownik

14 gru 2017, 10:50

Wydaje mi się, że warto myśleć o listach mailingowych, newsletterze, żeby zbudować fajne relacje z klientami, pokazywać im nasz rozwój, interesowac nowymi produktami. Dla mnie to tego typu rozwiązań sprawdziła się fajnie aplikacja emu mail. Mogę łatwo modyfikować listy mailingowe, wygodnie dopasowuje się treść maila i jak dotąd się nie zawiodłem.
zołza13
Użytkownik

20 gru 2017, 06:27

Gdybym to ja miała sklep to bym postawiła na dobrze wykonane szyldy informacyjne http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabli ... cyjne.html Zakłada się je nad głównym wejściem do sklepu, lub na ścianie zewnętrznej budynku. Tak by były widoczne, przyciągały wzrok i zachęcały do odwiedzenia sklepu. Wydatek nie duży, a korzyści mogą być spore.
Awatar użytkownika
Gibson

27 gru 2017, 09:55

Moim zdaniem najlepszą reklamą dla e sklepu jest teraz promocja przez social media. Warto korzystać z takich narzędzi jak Facebook Ads.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl