Elegancki prezent dla żony

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

lamat667
Użytkownik

12 wrz 2018, 07:30

Wydaje mi się, że najlepiej kupić jakąś biżuterię
Krys89
Użytkownik

12 wrz 2018, 12:40

Uważam, że atrakcyjnym i oryginalnym prezentem dla żony będzie prezent w postaci dzieła sztuki. Niewątpliwą zaletą wyboru tego typu prezentu jest zapewne wyjątkowość i unikatowość. Ponadto dzieła sztuki mają to do siebie, że ich wartość z upływem czasu może wzrosnąć. Sam na ten przykład postanowiłem poderwać prezent w postaci dzieła sztuki, a konkretnie obrazu mojej żonie z okazji jej urodzin. Tego typu prezent udało mi się wylicytować na największym i jednym z najstarszych serwisów aukcyjnych dzieł sztuki w Polsce, jakim jest https://desa.pl/pl/auctions/list_upcoming. Dom aukcyjny desa oferuje najwyższej klasy dzieła sztuki reprezentujące rozmaite gatunki, style i okresy. Dlatego myślę, że każdy może znaleźć tam tego typu dzieło sztuki, które uzna za godne wylicytowania.
mustang
Użytkownik

15 wrz 2018, 21:36

WEdług mnei dobrym pomysłem jest taka prosta, elegancka torebka:
Obrazek
ten konkretny model pochodzi ze sklepu Merg.pl. Znajdziesz w tym sklepie wiele innych torebek, z pewnością będzie coś,c o nada się na prezent dla żony ;)
weris
Użytkownik

19 wrz 2018, 18:54

Torebka jest dobrym pomysłem. Żona na pewno się ucieszy. W sieci masz spory wybór takich torebek: https://evita.com.pl/produkty/dodatki/torebki/
Awatar użytkownika
KamilooZ

19 wrz 2018, 19:32

Kapitalny pomysł, aczkolwiek dobrym pomysłem może być też wspólny, romantyczny wypad w ciepłe kraje. Rocznica w Barcelonie lub Neapolu? Wspomnienia na całe życie.
Awatar użytkownika
soma1

19 wrz 2018, 21:09

Wow, super. Sama chciałabym mieć coś podobnego, są jeszcze inne rodzaje w sprzedaży?
Krys89
Użytkownik

21 wrz 2018, 02:49

Biżuteria zawsze sprawdza się w takim przypadku. Jesli nie znacie dobrze gustu Waszych żon i nie macie pewnoci jaką biżuterie lubią, to polecam postawić na klasyk np. na bransoletkę z tej oferty https://www.karkosik.pl/71-nomination . Sam kupiłem taką bransoletkę swojej żonie w prezencie z okazji rocznicy ślubu i bardzo jej się spodobała.
Awatar użytkownika
stylowa

21 wrz 2018, 15:22

Zbliża się jesień, może jakieś ładne rękawiczki skórzane damskie? :)
abur
Użytkownik

23 paź 2018, 09:33

Mojej żonie podarowałem elegancki naszyjnik, gdyż od dłuższego czasu poszukiwała biżuterii tego typu. Jednakże, aby prezent ten był prosto od serca, oryginalny, zdecydowałem się na pewien trick. Mowa tutaj o wygrawerowaniu specjalnej dedykacji ode mnie. Za pomocą grawerowania laserowego wykonała to firma http://power-graw.pl/ a efekt okazał się kapitalny!
Grvert
Użytkownik

23 paź 2018, 10:11

Jak sam widzisz, jest mnóstwo pomysłów na eleganckie prezenty. Moim zdaniem odpowiedni prezent powinien opierać się na rozmowie i spostrzeżeniach, które pomogą ci dobrać idealny podarunek. Warto dużo wcześniej przyjrzeć się co twoja żona lubi, jakich kosmetyków używa czy co by się jej aktualnie przydało. Ja np. z własnego doświadczenia wiem, że moja dziewczyna bardzo lubi malować paznokcie i bardzo często robi manicure również swoim koleżankom. Natchnęło mnie to, aby przy najbliższej okazji, jaką były jej urodziny, sprezentować jej zestaw lakierów, w różnych kolorach. Niestety nie do końca orientowałem się w firmach, które są najlepsze do tego typu rzeczy. Dodatkowo, na stronie którą podałem, jest teraz świetna oferta, więc możesz mieć fantastyczny, markowy prezent za naprawdę atrakcyjną cenę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl