Elegancki prezent dla żony

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

08 sty 2020, 15:42

Na pewno wszystko zależy od osoby i dlatego najlepiej podpytać żonę co by jej sprawiło radość, ja jestem typem praktycznym, dlatego na rocznicę zasugerowałam mężowi zakup suszarki do włosów :D nawet podpowidziałam mu model od babyliss z serii salon brillance, taką mi właśnie kupił :) i dla mnie prezent sto razy lepszy niż jakieś ubrania, gadżety do domu które leżą i się kurzą
mmario2
Użytkownik
Posty:67
Rejestracja:02 mar 2018, 12:04

10 sty 2020, 20:56

Biżuteria i kwiaty, czyli bezpieczna klasyka ;) Jedno i drugie zamówię na ostatnią chwilę na poczcie kwiatowej, a jak wiadomo pamięć jest dobra ale krótka
Awatar użytkownika
WitoldB11
Posty:3
Rejestracja:11 sty 2020, 21:15

12 sty 2020, 10:31

Przeglądnąłem wątek i jak zobaczyłam posty na pierwszych stronach to spróbowałem sobie wyobrazić minę mojej żony kiedy w dzień rocznicy ślubu wracam do domu z pięknie opakowanym kompletem garnków albo odkurzaczem. Mnie zawsze zastanawia dlaczego tak często rocznice traktuje się jak urodziny czy imieniny - życzenia, wymienienie się prezentami i po wielkim święcie. U mnie też tak było do momentu aż przez tą rocznicową rutynę obydwoje zapomnieliśmy o swoim kolejnym jubileuszu i jak już sobie przypomnieliśmy to doszliśmy do wniosku, że to jest przecież nasze wspólne święto, ma coś symbolizować, o czymś ważnym przypominać i dawać jakiś bodziec do tego, żeby dalej o siebie zabiegać i nie dać stłamsić prozie życia i codziennych problemach. Od tamtej pory w każdą rocznicę planujemy jakąś chociażby jednodniową wycieczkę, idziemy do restauracji a w tym roku po prostu usiedliśmy wieczorem w salonie, włączyliśmy film, wypiliśmy po lampce wina, powspominaliśmy początki naszego związku śmiejąc się ze swoich wpadek i strzelonych gaf, obejrzeliśmy zdjęcia i chyba dla nas obydwojga ten dzień w roku tylko dla siebie i czas spędzony razem to najwartościowszy prezent - chociaż nie ukrywam, w dzień rocznicy wracając z pracy do domu zawsze przynoszę mały bukiet kwiatów, żeby zaakcentować w jakiś sposób, że to nie jest zwykły dzień. Nie komercjalizujmy takich wydarzeń w swoim życiu, bo jak ludzie pozwolą na to, żeby się od siebie oddalić, żyć obok siebie a nie razem i przestaną o siebie starać gestem i słowem a zaczną to robić zegarkiem czy kolczykami to w pewnym momencie nawet dom na Malediwach jako prezent rocznicowy nie pomoże :)
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

18 lut 2020, 00:33

A co powiesz na prezent w postaci książki personalizowanej? Żona z pewnością będzie zaskoczona tak oryginalnym podarunkiem a co najważniejsze ucieszy się z tego jako pamiątki. Miałem przyjemność zamówić taki prezent prosto od https://bajkowierszownia.pl/ a obdarowana osoba była niezmiernie zachwycona!
Awatar użytkownika
Rybsoki
Posty:7
Rejestracja:29 sty 2020, 14:49

18 lut 2020, 10:52

Szkatułka, fajny pomysł - ale czy ta konkretnie, to nie wiem, poszukaj jeszcze :)
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

03 mar 2020, 23:58

Moja zona miała dośc zwariowane marzenie - chciała posiadać łódź motorową! Zbliżały się jej 35 urodziny, także postanowiłem zrealizować ten pomysł. Taurus http://www.taurus.gda.pl/ dostarczyli nam "prezent" i w lato natychmiast ruszyliśmy w podróż!
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

20 mar 2020, 22:22

Mój mąż mi kupił świetną lokówkę do włosów. Jego siostra mu podpowiedzała taki prezent, za co jestem jej wdzieczna, bo ten sprzęcik dziala cuda. Mam dokładnie automatyczną curl secret babyliss taką różową. Kolor też trafiony idealnie w mój gust.
lewirra
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:11 sty 2020, 20:58

23 kwie 2020, 22:25

Mój mąż mało romantyczny bo kupił mi nową zmywarkę ;) ale za to prezent bardzo się przydaje. Oczywiście podpowiedziałam mu model i maamy teraz electroluxa. Moja ma fajną opcję airDry, sama po myciu się otwiera, naczynia są super suche, nawet plastiki.
Brand
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:25 lip 2014, 13:15

08 cze 2020, 15:39

Jeśli chodzi o coś wyjątkowego,choć nie taniego,to może stolik kawowy z kamiennym blatem,w ładnym granicie?
Obrazek
Zachęcam do obejrzenia oferty takich stolików,dostępnych w tym miejscu kamiennewnetrza.pl/stolik-z-kamienia
Czasem warto wydać nieco więcej i zaskoczyć żonę,czymś nietuzinkowym! Piszę to z własnego doświadczenia :lol:
Awatar użytkownika
Modeleczka76
Posty:6
Rejestracja:18 wrz 2021, 21:33

08 gru 2021, 22:54

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep internetowy z piękną biżuterią w AnKa Biżuteria ... w którym będziecie mogli liczyć na wyjątkowe propozycje, które pozytywnie zaskakują jakością wykonania i różnorodnością propozycji. Mój ostatnio zakup to naszyjnik do sukienki letniej z kamieniem księżycowym.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl