Import z Chin

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
ChinaBuye
Posty:4
Rejestracja:16 kwie 2010, 05:13
Lokalizacja:Shenzen

16 kwie 2010, 05:31

Pomimo tego, że te posty były pisane 3 lata temu, nadal jest to jeden z najbardziej poczytnych postów, dlatego pozwolę sobie przedstawić ofertę chińskiej firmy Chinabuye. Specjalizujemy się w elektronice, sprzedaż hurtowa i detaliczna. W swojej ofercie mamy m. in. akcesoria do laptopów i komputerów stacjonarnych, kamery i aparaty cyfrowe, akcesoria do konsoli do gier, telefony komórkowe, odtwarzacze MP3, MP4 i wiele innych wspaniałych gadżetów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy wszelkie certyfikaty i akceptujemy różne formy płatności. W przypadku niezadowolenia klienta z produktu (co nam się jeszcze nie zdażyło), przyjmujemy zwrot i zapewniamy pełną refundację. Mamy DARMOWĄ wysyłkę na cały świat! Odwiedź nas na www . chinabuye . com (bez spacji)
Chinabuye - najlepszy sklep z elektroniką. Zapewniamy darmową wysyłkę!

Kod: Zaznacz cały

http://www.chinabuye.com
Bankier
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:14 kwie 2010, 23:38

28 kwie 2010, 22:57

znam ludzi, którzy zarabiają na produktach z chin...czyli ktoś to kupuje. Chińskie markety w dużych miastach rosną jak grzyby po deszczu...
Awatar użytkownika
TwistFashion
Posty:1
Rejestracja:19 cze 2010, 16:00

19 cze 2010, 16:03

Witam serdecznie:)
Jesteśmy bezpośrednim importerem szybko zyskującej sławę kolekcji odzieży damskiej JAPAN STYLE. Ubrania są tanie i dobrej jakości. W stałej kolekcji jest do wyboru około 15 tysięcy różnych ubrań, a cała liczy około 30 tysięcy różnych sztuk. Poszukujemy hurtowników, odbiorców naszej odzieży, którzy chcieliby podjąć współpracę. Odzież cieszy się dużą popularnością i podąża za obecną modą. Każda rzecz zawiera papierowe metki promocyjne na sznureczkach oraz zapakowana jest w przezroczysty woreczek sklepowy. Ubrania te nie są dostępne w sklepach dlatego temat godny uwagi. Dobre warunki współpracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. e-mail: hurt_odziez@wp.pl
Firma Twist Fashion
Awatar użytkownika
Prezes
Posty:9
Rejestracja:22 cze 2010, 00:59

22 cze 2010, 01:04

Jeżeli ktoś ma więcej gotówki, a zakładam że taką posiada jeżeli chce zostać importerem to powinien się wybrać na targi organizowane w Chinach.
Można złapać nowe kontakty.
Polecam importować towary, które nie są objęte cłem ponieważ jest z tym wiele "roboty" i dlatego mogę polecić np. import stolików RTV.
Awatar użytkownika
DANEK733
Posty:1
Rejestracja:03 sie 2010, 22:02

03 sie 2010, 22:35

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum jestem pierwszy raz i na razie próbuje się troszkę wdrożyć . Szukam możliwości jak sprowadzać nie duże ilości na początek żeby troszkę zyskać na marży z chin albo z jakiegoś innego kraju ? Być może ktoś by był zainteresowany jakąś współpracą .POZDRAWIAM
harry12
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:19 lis 2010, 22:37

20 lis 2010, 00:21

Import towarów z krajów azjatyckich wiąże się dużym ryzykiem. Niskie ceny zazwyczaj przyciągają inwestorów lub prywatne osoby chcące zarobić na tym kokosy.
Coraz więcej osób patrzy na produkty z nadrukiem -made in china z dystansem wiedząć o jego jakośći i wybiera droższe odpowiedniki europejskich producentów
Takowego poradnika nie ma. Doswiadczenia i znajomośc rynku oraz branży swidczy o naszym sikcesie lub porażce podejmując się takich inwestycji.
Co nie znaczy że nie należy próbować...
Awatar użytkownika
markowe
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:28 paź 2010, 15:52
Lokalizacja:Polska

05 gru 2010, 11:05

Łatwej jest jak się ma kogoś zaufanego tam na miejscu kto sprawdzi danego potencjalnego partnera.
Mój blog w którym piszę od lat http://www.emesz.pl
Awatar użytkownika
noble
Posty:7
Rejestracja:06 sty 2011, 12:31

06 sty 2011, 13:10

Witam,

Markowe - jak myślisz ilu polaków ma kumpli w Chinach??

Napisz konkretnie co chcesz wiedzieć. Ja mam już dość spore doświadczenie w tym temacie.
Zachęcam do zapoznania się z moim artykułem
Jak zarabiać na imporcie z Chin
gdzie opisuje kroki jakie należy podjąć aby zacząć importować.

Ogólnie nie polecam korzystania z usług pośredników, jeśli złapiesz już dobrego dostawcę u źródła Twój biznes będzie mógł po jakimś czasie rozkwitać. Jeśli natomiast będziesz brał towar u pośrednika istnieje większa szansa że będziesz zarabiał grosze bądź taż walczył na granicy rentowności. Oczywiście nie zawsze ale jak jesteś "mały" to opłaca się robić biznes tylko posiadając dwa końce sznurka i nikogo pośrodku.
Awatar użytkownika
sigma
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:29 lis 2010, 17:09
Lokalizacja:wlkp

15 mar 2011, 15:09

importować jakieś buble :-O nie, dziękuję, nie zakupię
Awatar użytkownika
blondie
Posty:3
Rejestracja:18 kwie 2011, 13:33

18 kwie 2011, 13:57

Znam dwie osoby, które zajmują się importem z Chin i obu bardzo dobrze się powodzi. Czyli jest to nadal bardzo dobry sposób zarobkowania. Z jakością bywa różnie, ale jeżeli ma się dobre źródło to może być ona na całkiem niezłym poziomie. Porównywaliśmy kiedyś koszulki sprowadzone z Chin i z Holandii i Chiny wygrały. Nie dość, że 2 razy tańsze to jakościowo o niebo lepsze, co było widać na pierwszy rzut oka. Myślę więc, że jeżeli dobrze się zakręcić można rozkręcić niezły biznes.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl