Jak radzić sobie ze stresem?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

27 mar 2014, 15:59

Witam. Czy znacie jakieś dobre metody na to aby poradzić sobie ze stresem w pracy?
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

27 mar 2014, 16:02

Witaj. Czy słyszałeś może o terapii dla osób biznesu prowadzonej w tym gabinecie psychologicznym w Warszawie: http://psychoterapia-kielczyk.pl/terapia-dla-biznesu/ ?
Sam kiedyś totalnie nie mogłem sobie poradzić z nerwowymi sytuacjami. Prowadzę własny biznes, wielu z Was na pewno wie jak wielkie jest to obciążenie psychiczne i jaka duża presja potrafi być na człowieku...
Dopiero ta terapia pozwoliła mi się wyluzować i dzięki niej odkryłem w jaki sposób nie przenosić sytuacji z gruntu zawodowego na prywatny.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Marcin81
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:08 kwie 2014, 09:59

09 kwie 2014, 08:24

może jakaś terapia?
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

17 kwie 2014, 14:59

Terapia to raczej w ekstremalnych przypadkach. Ważne jest czy stres związany jest z samą pracą czy z innymi pracownikami. Jeśli z samą pracą to dobrze jest porozmawiać z kierownikiem, że czegoś nie do końca rozumiemy.
misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

09 sty 2015, 11:55

malak pisze:Terapia to raczej w ekstremalnych przypadkach. Ważne jest czy stres związany jest z samą pracą czy z innymi pracownikami. Jeśli z samą pracą to dobrze jest porozmawiać z kierownikiem, że czegoś nie do końca rozumiemy.
Dokładnie. Terapia może na pomóc jedynie jeśli już totalnie źle się czujemy...
Na początku wypracuj sobie techniki relaksacji. Jest wiele artykułów na ten temat w sieci, warto jest się z nimi zapoznać. Poczytaj sobie jak możesz sobie z tym wszystkim skutecznie radzić.
Ewentualnie są do kupienia w aptekach suplementy, które pomogą Ci sobie poradzić z nadmiernym napięciem nerwowym. Poczytaj sobie opinie na temat Nervomixu:
https://medlista.pl/nervomix
Bardzo fajny środek, który sprawia,że o wiele łatwiej jest się uspokoić. Na mnie bardzo dobrze podziałał.
Awatar użytkownika
savoir
Posty:3
Rejestracja:16 sty 2015, 20:54

16 sty 2015, 21:00

Wydaje mi się, że po prostu lepsza organizacja pracy. Na początek wytargetować przyczynę stresu, gdybyś podał więcej szczegółów co powoduje w pracy, że czujesz się zestresowany byłoby łatwiej pomóc. Bo może to być zbyt duża ilość godzin bez odrobiny przerwy, lub też sprawność fizyczna i dieta - wbrew pozorom ma to ogromny wpływ na energię podczas pracy.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

22 sty 2015, 13:43

Dużo biegaj, pij wino, bierz kąpiele relaksacyjne. To pomaga.
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

28 maja 2015, 11:13

Bardzo dobre pytanie. Sama nie mam na to recepty.
A naprawdę trzeba myśleć o takich rzeczach. U mnie stres przełożył się na problemy ze zdrowiem. Mam wrzody, problemy z układem krążenia.
Kiedy zaczęłam przywiązywać do tego wagę, było już trochę za późno. Teraz już wiem, co jeść, co to są trójglicerydy itd., ale leki i tak muszę przyjmować.
geekk
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:09 cze 2015, 02:28

09 cze 2015, 02:41

Najlepsza metoda na radzenie sobie ze stresem to codzienne wypicie piwa po powrocie. Oczywiście, codziennie trzeba pić inne, żeby się nie uzależnić. :D :D
Awatar użytkownika
Tomasz82
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:13 mar 2014, 08:56

23 cze 2015, 12:53

też kiedys miałem taki problem
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl