Jakiej firmie zlecić budowę hali

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

05 cze 2017, 06:36

Tego typu obiekt jak hala produkcyjna, jak każdy inny budynek przemysłowy czy mieszkalny, powinien mieć przede wszystkim odpowiedni system zabezpieczeń i warto się o to zatroszczyć już na początku. Nie można zapominać o zainstalowaniu dobrej jakości systemów odgromowych jakie proponuje między innymi firmawww.an-kom.pl/. Produkują piorunochrony, maszty odgromowe czy uziomy. Cieszą się dobrą opinią na rynku.
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

08 cze 2017, 22:20

Ale weź pod uwagę także to, że w zależności od branży, Twoja produkcja może wytwarzać toksyczne gazy, a wówczas już przy budowie hali powinieneś pomyśleć o wykrywaczach, żeby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom.
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

25 cze 2017, 13:31

Pamiętajcie o tym, że hala powinna być wybudowana zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami. Warto, aby budynek posiadał certyfikat breeam. O tym, czym jest taki certyfikat poczytacie na stronie g4e.pl/
gatsby77
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 cze 2017, 06:34

05 lip 2017, 13:25

Taką halę możecie sobie spokojnie wynająć, mysle, że to również bardzo fajnie was wyjdzie. Widziałem, że w ofercie firmy www.trans-hall.com.pl/ są świetne hale nie tylko magazynowe. Więc jakbyście szukali hali na wynajem to polecam się do nich zgłosić.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

23 sie 2017, 21:25

Jak już hala powstanie, należy ją odpowiednio wyposażyć. Regały czy systemy przechowywania to jedno ale moim zdaniem nie powinno w niej też zabraknąć dobrej jakości maszyn, które można zaprojektować wedle własnych potrzeb w www.teknomatik.pl/pl/uslugi/projektowanie-maszyn.html. To innowacyjne ale niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które może wpłynąć na wydajność i efektywność pracy.
Awatar użytkownika
lisztex
Posty:4
Rejestracja:06 wrz 2017, 18:18

07 wrz 2017, 17:39

Na rynku jest sporo takich firm, jednak nie wszystkie świadczą usługi w tym zakresie na profesjonalnym poziomie. Ja zaufałem firmie www.konstrukcjestalowe-metbud.pl/konstrukcje-stalowe/ i nie mogę powiedzieć złego słowa, ale na przykład mój znajomy ma same problemy przez inną firmę. Okazało się, że konstrukcja nie jest wytrzymała, co niestety generuje koszty za naprawę, tak więc przestrzegam
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

26 lis 2017, 23:40

Po zbudowaniu hali wykonaj w niej odpowiednie, specjalistyczne pomiary. Hale często są oddawane do użytku pomimo nieodpowiednich warunków, które w nich panują. www.labotest.com.pl/ wykonali dla mnie ostatnio badania hałasu i modelowania akustycznego. Dzięki Bogu, wszystko jest ok. :)
Franek
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:14 lis 2017, 09:04

30 lis 2017, 15:20

azura pisze:Tego typu obiekt jak hala produkcyjna, jak każdy inny budynek przemysłowy czy mieszkalny, powinien mieć przede wszystkim odpowiedni system zabezpieczeń i warto się o to zatroszczyć już na początku. Nie można zapominać o zainstalowaniu dobrej jakości systemów odgromowych jakie proponuje między innymi firma www.an-kom.pl/. Produkują piorunochrony, maszty odgromowe czy uziomy. Cieszą się dobrą opinią na rynku.
To bardzo istotne kwestie! Tak jak bezpieczeństwo pożarowe www.atex137.pl/instrukcje-bezpieczenstwa-pozarowego/. Nie warto narażać życia i zdrowia pracowników hali na niebezpieczeństwo.
Miko12
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:07 gru 2017, 09:29

15 gru 2017, 16:43

Po zbudowaniu hali wypadałoby ją odpowiednio zaopatrzyć. Nie mówię tylko o typowych maszynach, które z reguły służą do produkcji, ale również o podzespołąch i różnych elementach, takich jak automatyka przemysłowa. Dla przykładu, zaraz po zbudowaniu hali zaopatrzyłem ją w mechaniczną i elektroniczną aparaturę do automatyzacji różnego typu systemów chłodniczych i klimatyzacji. Sprężarki chłodnicze Danfoss i Maneurop oraz agregaty skraplające o różnej mocy nabyłem od asc.waw.pl .
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

18 gru 2017, 22:48

Ja już jestem na wykończeniu budowy hali produkcyjnej, teraz myśle nad jej wyposażeniem. Swietne propozycje znalazlam ostatnio na stronie www.manipulatory.eu. Widac, ze maja maszyny solidne, trwale, wytrzymale i wysokie klasy. Jak dla mnie oferta wydaje sie na prawde niezla, a firma wydaje sie byc rzetelna i profesjonlna
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl