Na sportowo

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

mkpak
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 cze 2017, 13:37

07 cze 2017, 13:44

Ze sportów ostatnio najbardziej zakłady bukmacherskie, ale też biegam coraz więcej, może wrócę jeszcze grać w piłkę nożną, ale to raczej w kolejnym roku najszybciej.
Awatar użytkownika
kojkot
Posty:4
Rejestracja:25 cze 2017, 11:53

25 cze 2017, 16:32

na sportowo polecam wycieczki rowerowe po górach, najlepiej takie długie, gdzie wyjeżdzamy na jakis czas i śpimy z rowerami :)
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

26 cze 2017, 14:10

Jest fajny sklep z butami, rewelacyjny bo tanio mają, naprawdę niskie ceny, ja tam kupiłam sobie te buty https://multu.pl/czarne-buty-sportowe-d ... aur89l-a11 , biegam w nich i chodzę na fitness oraz siłownie pod chmurką, są tak wygodne!
fitne
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 cze 2017, 15:07

27 cze 2017, 15:16

A powiedzcie, jakie odżywki zażywacie? Podobno to jest skuteczne: somatodrol efekty
Awatar użytkownika
rojka
Posty:4
Rejestracja:24 paź 2016, 23:52

27 cze 2017, 17:46

Krok w stronę sportu wcale nie był łatwy w moim przypadku jednak nie mogłam już na siebie patrzeć w lustrze, byłam załamana. Niestety mąż mnie nie wspierał, nie raz przynosił coś słodkiego w nocy a ja nie pootrafiłam jemu, a przede wszystkim sobie odmówić. Pewnego dnia powiedziałam sobie dość. Skończyło się nocne podżeranie. Tłuste, ciężkie jedzenie zastąpiłam zdrowymi przekąskami, obiady z parowaru lub zblendowane, pełne warzyw i owoców. Nie smażę, nie jem słodyczy, rano na pobudzenie organizmu biorę http://therm-line.com/therm-line-fast następnie zaczyna się przygotowywanie śniadania, zawsze są to małe porcje, dlatego jem też drugie sniadanie w pracy, lunch, obiad, podwieczorek/kolację. Mój aktywny tryb życia zaczął się od miłości do roweru, który dostałam od męża w prezencie urodzinowym, codziennie pokonuję trasę ok 20 km, nigdy nie mam dość. Ponadto ćwiczę w domu, ćwiczenia wyszukuję w internecie ;)
Awatar użytkownika
matyldar
Posty:1
Rejestracja:27 cze 2017, 15:43

28 cze 2017, 17:40

Mnie ostatnio wkręcił tenis stołowy ( a nie ping pong ! :D ), niby takie proste a generuje masę emocji i ruchu.
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

07 lip 2017, 22:22

Ja gram w futbol amerykański, ćwicze systematycznie a w wolnych chwilach lubię oglądac mecze i czasami coś obstawić. Szukam też informacji w necie jak to robić skutecznie. Jak kogoś to interesuje, to znalazłem fajną stronę o zakładach: http://najlepsze-kursy.pl/2017/05/12/na ... -w-polsce/.
Awatar użytkownika
Fikris22
Posty:1
Rejestracja:10 lip 2017, 12:41

10 lip 2017, 12:53

My ze znajomymi czasami umawiamy się na siatkówkę. Wynajmujemy sale i gramy sobie przez dwie - trzy godziny.
Awatar użytkownika
soundacz
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 lip 2017, 13:01
Lokalizacja:Łódź

10 lip 2017, 15:21

Ja od roku próbuję swojej przygody z kickboxingiem i uwielbiam każde zajęcia coraz bardziej, choć faktycznie trzeba się nieźle namęczyć. Ale właśnie przez to, że jest się pod okiem trenera i trzeba ćwiczyć w parach, daje się wycisk organizmowi, co jest po pewnym czasie widoczne w kształcie sylwetki. A tutaj nie dość, że poprawia się wygląd, to jeszcze uczy trików do samoobrony. Mam treningi 2 razy w tygodniu i traktuję je jako cardio, a w pozostałe dni na zmianę biegam, ćwiczę w domu i jeżdżę na rowerze. Odpoczywam głównie w niedzielę.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

27 sie 2017, 20:26

Ze sportu - to biernie lubie ogladac pilke nozna i siatkowke. Teraz trwaja wlasnie ME 2017 w Polsce, w siatkowke oczywiscie - sledze z zaineresowaniem w TV. Potem niedlugo rusza Plus Liga, w ktorej cos czuje, ze namiesza druzyna ONICO Warszawa. Podpisali 3-letnia umowe ze sponsorem - Grupa Onico - http://onico.pl/csr - to teraz szaleja na rynku - sprowadzaja zawodnikow, trenera (Antiga), reorganizuja klub - dobrze, dobrze, w koncu im wieksza konkurencja tym ciekawiej dla widza, prawda?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl