Sklep internetowy w praktyce

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

22 cze 2017, 10:16

to jak od początku placisz taką samą kwotę to znaczy że masz oprogramowanie z beznadziejną polityką cennikową ;) w sellasist są różne progi abonamentowe, ile potrzebujesz tyle płacisz. proste i zdecydowanie korzystne dla przedsiębiorcy rozwiązanie.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

23 cze 2017, 21:07

Ja często korzystam ze sklepów internetowych, bo mają niższe ceny i zdecydowanie większy asortyment niż te sklepy stacjonarne. Ostatnim zakupem, jakiego dokonałem tą drogą był zlewozmywak, który wypatrzyłem sobie na tej stronie http://sklep-promar24.pl/
Awatar użytkownika
KaliskiK
Posty:4
Rejestracja:05 lip 2017, 17:50

05 lip 2017, 18:15

Sklep internetowy to dobry pomysł o ile dysponujemy unikalnym, oraz atrakcyjnym asortymentem. Ważna jest też branża w której zamierzamy działać.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

14 lip 2017, 09:46

Z tego co się orientuję to nie tylko progi abonamentowe w sellasist są korzystne ale zwłaszcza promocje. Jak się brało program do robienia banerów i grafik w abonamencie, to się miało zniżkę na oprogramowanie, teraz można mieć wersję premium chyba za darmo na jakiś dłuższy okres czasu.
qamarr6
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:28 sty 2017, 11:58

19 lip 2017, 10:39

Przy mniejszym budżecie warto samodzielnie stworzyć sklep internetowy - jest do tego wiele narzędzi. Najlepiej chyba postawić sklep na jakiejś platformie sklepowej typu shoper, czy prestashop. Najpierw trzeba jednak zarejestrować dla niego domenę i wykupić jakiś wydajny, niezawodny hosting - można to zrobić choćby tu www.cal.pl, dodatkowo wykupić też certyfikat SSL, niezbędny w każdym e-sklepie (ale już po jego stworzeniu).
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

24 lip 2017, 05:14

CzystyHa, dokładnie tak. Najmniej za darmo to trzy miesiące abonamentu premium jak się nie mylę. Miszę się dowiedzieć czy się kumuluje z obecnym abonamentem i zakasam rękawy do kminienia który pakiet graficzny wybrać.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

24 lip 2017, 11:15

szczerze mówiąc byłem do tego nieco krytycznie nastawiony ale widzę, że osoby które już są trochę na rynku zmieniają na ich oprogramowanie (mam przykład w realnym otoczeniu - nie tylko forum) więc na pewno warto się na sellingo zastanowić.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

28 lip 2017, 00:48

Pamiętaj tylko, że w dobie płatności internetowych, każdy sklep umożliwić Klientom możliwość bezpiecznych i sprawdzonych form płatności - czy to płatności automatycznych Pay by link (takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK czy płacę z iPKO), płatności kartą płatniczą czy szybkim przelewem. Ale ja znam z polecenia tę firmę: http://www.bluemedia.pl/ , która "podpina" na strony takie narzędzie do płacenia online. Myślę, że musowo musisz z tego skorzystać :)
gatsby77
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 cze 2017, 06:34

31 lip 2017, 11:15

Też uważam, że powinniście zadbać o wygode płatności swojego klienta. Klienci sa bardzo wybrednie i jak jedna rzecz im się nie spodoba to już mogą do was nie wrócić. Polecam zainteresowanie się tematem jakim są Mikropłatności MyBill. Stosuje się je do niewielkich transakcji gotówkowych, wystarczy wysłać smsa i wpisać otrzymany kod. Szybko bezpiecznie i łatwo :)
Binkiel
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:27 cze 2016, 17:12

02 sie 2017, 12:46

Przy zakładaniu sklepu internetowego warto wybrać odpowiedni hosting, który nie będzie zwalniał pracy strany sklepowej. Świetnym rozwiązaniem są moduły magento , które po zainstalowaniu systemu dostarczają gotową do użycia ogromną ilość funkcjonalności.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl