Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Runewars
Posty:4
Rejestracja:24 cze 2017, 22:45

25 cze 2017, 23:28

Praca, którą się lubi to jest coś lepszego niż wygrana w totolotka. I równie rzadkiego. Dlatego zazdroszczę :)
Awatar użytkownika
brandexx
Posty:2
Rejestracja:27 cze 2017, 11:07

27 cze 2017, 11:11

Moją pasją są zakłady bukmacherskie, lubię to, coś tam zarobię przy okazji. Ktoś z Was gra?
Producent okularów przeciwsłonecznych | http://brandex.pl/
gatsby77
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 cze 2017, 06:34

29 cze 2017, 11:30

Zarabianie na swoich pasjach i mylead.pl/]praca w domu to obecnie nic trudnego :) w dobie internetu możecie wszystko :) Takim zarabianiem jest zarabianie za pomocą swojego bloga. Jeżeli np. pasjonują was podróże to zakladacie bloga podróżniczego. Wchodzicie na stronę MyLead.pl i tam zapisujecie sie do programów partnerskich. Wybieracie coś dla siebie i kasujecie za reklamy na swoim blogu, fajna sprawa.
Darcyk
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:02 mar 2017, 18:42

29 cze 2017, 21:28

Zdarza mi się zarobić trochę na zakładach bukmacherskich. Ale coraz więcej bukmacherów znika z rynku i trzeba uważać, i sprawdzać, czy działają legalnie. Nie mam jeszcze opracowanego własnego systemu. Gram tylko od czasu do czasu. Dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem meczy polecam: bukmacherowo24.pl/2017/05/04/jakie-spotkania-obstawiac/. Można się tam dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy. Od tego jak wybrać bukmachera, aż do tego jak obstawiać by nie stracić.
Awatar użytkownika
Slavoj
Posty:4
Rejestracja:06 lip 2017, 23:24

07 lip 2017, 03:16

To jest możliwe, ale bardzo trudne do osiągnięcia. Natomiast jak już komuś się uda to jest po prostu wspaniale. Mi czasem udaje się coś zarobić pisząc artykuły w ramach grantów i to jest super uczucie :)
wakac
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 lip 2017, 16:08

07 lip 2017, 16:17

Zarabianie na swoich pasjach jest cudowne. Jeśli lubi się to, co się robi, to tak właściwie nie przepracuje się ani jednego dnia ;)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

25 lip 2017, 06:22

Uważam, że to świetna sytuacja gdy można zarabiać na swoich pasjach. Moja pasją być od zawsze wizaż i charakteryzacja specjalna i dlatego podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki w szkole www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/. Uważam, że kolejne doświadczenie mi się przyda a ja na pewno będę mięć większe szanse na dodatkowy zarobek :)
Awatar użytkownika
porman
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:26 lip 2017, 15:14
Lokalizacja:Łódź

27 lip 2017, 15:06

Jest to możliwe, choć wymaga wiele cierpliwości, zaradności i umiejętności "sprzedania" siebie, aby móc zaistnieć na rynku. Jeżeli ktoś robi coś własnoręcznie i będzie to potem sprzedać, jest osobą z talentem do rysowania albo w ogóle majsterkowania, łatwo przyswaja sobie języki, uwielbia pisać albo fotografować, prędzej czy później, najczęściej po zdobyciu edukacji i doświadczenia, będzie albo pracować w zawodzie albo prowadzić własną działalność. To jest chyba najlepsze, co może być, żeby robić to, co się kocha, i jeszcze dostawać za to pieniądze.
Awatar użytkownika
Rav
Posty:4
Rejestracja:02 sie 2017, 23:35

02 sie 2017, 23:38

Jak najbardziej jest możliwe zarabianie z tego co się kocha. Ja jestem koszykarzem i dostaję pieniądze za to jak akurat zagram :)
Awatar użytkownika
Sylwiaws
Posty:1
Rejestracja:03 sie 2017, 20:22

03 sie 2017, 20:23

Niestety mi się nie udało, chociaż bardzo bym chciała :( co prawda zarabiam na swojej pasji, ale nie na tyle żeby się z tego utrzymać.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl