Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

16 wrz 2017, 13:58

hmm mowisz o forex ? Da sie na tym zarobic, tylko jednak trzeba wiedziec co i jak. Dluuugo sie trzeba uczyc, grac testowo, analizowac samemu rynek czy korzystac z dostepnych materialow i pomocy innych osob/stron/blogow. Na stronie Vitaltrading.pl mozna znalezc wiele informacji o tym jak inwestowac, ale i takze - jak tego nie robic. Warto przeczytac przed gra - w koncu inwestujemy swoje ciezko zarobione pieniadze, wiec trzeba to robic z glowa.
gatsby77
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 cze 2017, 06:34

18 wrz 2017, 22:43

Super sprawa, bardzo zazdroszcze ludziom ktorzy potrafią to robic :) Ja niestety nie mam tego szczescia. Moja najlepsza przyjaciolka zawsze pasjonowala sie fotografia i teraz pracuje jako zawodowy fotograf :) duzo wskazowek czerpala z bloga blog.empikfoto.pl/2012/05/w-pracy-fotografa-slubnego-duzo-wazniejsze-niz-sprzet-sa-empatia-wrazliwosc-elastycznosc/ polecam wam jak interesujecie sie tez tym tematem
Awatar użytkownika
malek
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:19 wrz 2017, 16:09
Lokalizacja:Toruń

20 wrz 2017, 14:46

Wiele osób pracuje w branżach, które lubi, dobrze przyswaja z nich nową wiedzę itd., natomiast jest mało ludzi, którzy faktycznie zarabiają sensowne pieniądze na swoich pasjach i tych należy uznać za szczęściarzy. Nie mówię o sportowcach, ale np. rzemieślnikach, szwaczkach, fotografach, grafikach i wielu, wielu innych, u których zaczęło się to od posiadania hobby w przeszłości, a postanowili spieniężyć swoje talenty. Takich ludzi trzeba cenić i traktować jako motywację/inspirację, żeby zmienić też coś u siebie.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

20 wrz 2017, 21:54

Wszystko zależy od tego jaka to pasja, ale są ludzie którzy zarabiają. Sama mam znajomą która zarabia na swoim hobby. Zajmuje się ona robótkami ręcznymi. Sama oglądałam ostatnio fajne wełny boucle i poprosiłam ją żeby mi zrobiła z niej szalik.
Awatar użytkownika
dociekam
Posty:3
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:53

22 wrz 2017, 13:57

Ja od kilku miesięcy zacząłem zarabianie na grach ;) łączę przyjemne z pożytecznym.
http://totalix.pl - strefa dobrego biznesu
Darcyk
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:02 mar 2017, 18:42

23 wrz 2017, 19:01

Ja od jakiegoś czasu obserwuję rynek walut. Zastanawiam się, czy nie warto byłoby w to trochę zainwestować i zarobić na wymianie? W www.trejdoo.com/ mają niskie spready i rezerwację walut. To daje spore szanse na zysk. Ktoś zarabia na walutach?
Awatar użytkownika
Fentany
Posty:4
Rejestracja:25 wrz 2017, 08:15

25 wrz 2017, 08:35

Jak to ktoś powiedział, jeżeli jesteś w czymś dobry to nigdy nie rób tego za darmo :P I faktycznie, sporo w tym racji!
Olaaa90
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:11 sie 2017, 08:17

25 wrz 2017, 09:21

Doskonałym przykładem zarabiania na swoich pasjach jest bycie trenerem personalnym :) I wynikają z tego korzyści dla zdrowia. Zobaczcie, ile osób zarabia w taki sposób, w tej bazie to widać: lepszytrener.pl/sporty-silowe/warszawa
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

18 paź 2017, 20:45

Mojego brata żona tak zarabia na tym co kocha. Mianowicie robi na drutach różne rzeczy ubrania, ozdoby, naprawdę człowiek nawet nie wie ile jest w stanie z włóczki zrobić rzeczy. Ona zamawia sobie wszystko tutaj welnabawelna.pl , robi albo komuś coś na zamówienie, ale tak jak w przypadku na przykład kominów na zimę kilka sztuk i sprzedaje.
Awatar użytkownika
piripir
Posty:4
Rejestracja:18 paź 2017, 22:32

18 paź 2017, 22:34

Mi niestety nie udało się zarobić na swojej pasji...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl