Szybka pożyczka. Ostatnia deska ratunku?

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
maniekwolszczyk

15 mar 2019, 15:06

Elwira3 pisze:
> Niestety, jeśli nie ma możliwości uzyskania kredytu w banku, trzeba
> skorzystać z innych możliwości. Nie ma co też z góry zakładać, że jest to
> zło konieczne, wystarczy trafić na odpowiednią firmę. Ostatnio korzystałam
> z oferty firmy Provema i byłam bardzo zadowolona. Łatwo, szybko i
> konkretnie.

Ja korzystam od kiedy tylko pamiętam z SALVUSMONEY i zawsze przechodziłem pozytywnie wniosek pożyczkowy. Z Provemy nie korzystałem, jednak dzisiaj postaram się sprawdzić jakie mają warunki, zawsze to jakaś nowa, dodatkowa opcja która w przyszłości może się przydać :)
Luna78
Użytkownik

03 kwie 2019, 21:12

Mnie jak przycisło to wzięłam kredyt na https://provemacredit.pl/?7483f2 wszystko online. Szybko załatwiłam wszystko i rozłożyłam sobie na 4 raty. W miarę jeśli chodzi o odsetki.
Luna78
Użytkownik

17 kwie 2019, 13:47

:)
zamber
Użytkownik

24 maja 2019, 23:23

I dobrze. Rodakom odechce się wyjeżdżać, bo tu taniej. A ja sam buduję, sam biorę pożyczki i im szybciej rodacy moi mili kupią ode mnie tym ja szybciej spłacam i zarabiam i tak w kółko. A mając takich partnerów jak np. Financial home, który mnie pożyczkuje już trzeci raz - ja zarabiam i oni i wszyscy mamy uśmiechy. Bo dobra pożyczka pod zastaw to najlepsza przyjaciółka dewelopera.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie