Impreza firmowa

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Ella
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:31 mar 2020, 13:27

11 maja 2020, 00:24

Jedziecatering jedziecatering .pl/ karmi mimo pandemii! Inaczej nasza impreza firmowa by się nie odbyła, a przecież catering to podstawa udanej imprezy. Event odbył się zgodnie z planem a my najedliśmy się do syta. Dużo osób chwaliło posiłki, jako elegancki i trafiony dodatek. Świetna sprawa!
Awatar użytkownika
Roog
Posty:6
Rejestracja:04 cze 2020, 14:33

16 cze 2020, 12:15

Dużo zależy, czego oczekujesz od imprezy firmowej. Tak się składa, że ja miałem okazję uczestniczyć w imprezie integracyjnej, jak kolega wyżej, którą organizowała firma Pestka Event. Świetnie to wyszło, sporo rozrywki - nie tylko muzyka. Wydarzenie było utrzymane w stylu lat 80, bardzo fajnie to zorganizowali. Trochę sentymentu, powrót do przeszłości :) A najważniejsze, że pracownicy faktycznie się poznali lepiej i teraz wydajniej razem współpracują :)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

27 lip 2020, 15:17

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej polecam firmę Catering Margaret- obsługa staje w 100% na wysokości zadania, mają genialne propozycje w swoich menu i starają się wg mnie aby maksymalnie fajne jedzenie zaserwować, więc jak dla mnie wygrywają.
Awatar użytkownika
grzybek01
Posty:8
Rejestracja:30 lip 2020, 11:11

30 lip 2020, 11:15

Vernon pisze:
> Jeśli o mnie chodzi to najbardziej polecam firmę Catering Margaret- obsługa
> staje w 100% na wysokości zadania, mają genialne propozycje w swoich menu i
> starają się wg mnie aby maksymalnie fajne jedzenie zaserwować, więc jak dla
> mnie wygrywają.


Margaret współpracowało ze mną już kilka razy. Zawsze wszystko było świeże i pyszne. Solidna robota.
Awatar użytkownika
grzybek01
Posty:8
Rejestracja:30 lip 2020, 11:11

30 lip 2020, 11:19

Catering MArgaret - najlepsi w swoim fachu! Tanio a bardzo smacznie i do tego zdrowo i kolorowo :))
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

31 lip 2020, 00:31

Rzeczywiście ta firma Margaret z Wrocławia robi chyba furorę, ale jeżeli jest dobra to rzeczywiście, czemu nie polecać? O to chodzi, że jak coś dobre, to nalezy się temu posłuch ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl