Impreza firmowa

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator: mkamil

kowalski007
Użytkownik

06 wrz 2019, 11:15

Firmową imprezę postanowiliśmy spędzić w męskim gronie! Padł pomysł : a może wybierzemy się do klubu ze striptizem? Czemu nie! Jeden kolega odradzał Hustler Club https://www.hustlerclub.pl/ w Warszawie, ze względu na dziwne pogłoski, z kolei drugi stwierdził, że to stek bzdur i jako stały bywalec twierdzi, że nic takiego nie ma tam miejsca. Zdecydowaliśmy przekonać się na własnej skórze. No i co? Ten drugi miał rację - na miejscu bawiliśmy się do białego raba, przy świetnej muzyce i fajnych dziewczynach. :)
Awatar użytkownika
piertucha

25 wrz 2019, 13:37

My mieliśmy ost. zorganizowane spotkanie biznesowo rekreacyjne dla pracowników około 200 osób.
I szef wszystkich zaskoczył pokazem barmańskim . Każdy był zachwycony. Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Dzieło sztuki . Wykonywała dla nas to Krzysztof Drabik z Speedbar . Mistrz jak dla mnie i moich znajomych z pracy
Awatar użytkownika
Agnes33

17 paź 2019, 17:04

Znam ten Speedbar! Byłam na weselu, gdzie występował ten Pan Krzyś. Ekstra atrakcja. Polecam na wesele, imprezę firmową.
Awatar użytkownika
Tuhaj

19 lis 2019, 14:04

Ja bym bardziej postawił na własną organizację takiej imprezy firmowej. Ostatnio mój brat organizował taki event z pomocą PESTKA EVENT Paulina Pyż i powiem wam, że super sprawa. Zorganizowali niezapomnianą imprezę - mnóstwo atrakcji, bogaty program rozrywkowy. Doskonale wsłuchali się w oczekiwania mojego brata. Stworzyli super klimat, znaleźli odpowiednie miejsce - wszystkim się zajęli. Brat z pracownikami tylko udali się na miejsce i dobrze się bawili. To dobra opcja, jeśli nie macie pomysłu albo chcecie spróbować czegoś nowego.
Ella
Użytkownik

11 maja 2020, 00:24

Jedziecatering jedziecatering .pl/ karmi mimo pandemii! Inaczej nasza impreza firmowa by się nie odbyła, a przecież catering to podstawa udanej imprezy. Event odbył się zgodnie z planem a my najedliśmy się do syta. Dużo osób chwaliło posiłki, jako elegancki i trafiony dodatek. Świetna sprawa!
Awatar użytkownika
Roog

16 cze 2020, 12:15

Dużo zależy, czego oczekujesz od imprezy firmowej. Tak się składa, że ja miałem okazję uczestniczyć w imprezie integracyjnej, jak kolega wyżej, którą organizowała firma Pestka Event. Świetnie to wyszło, sporo rozrywki - nie tylko muzyka. Wydarzenie było utrzymane w stylu lat 80, bardzo fajnie to zorganizowali. Trochę sentymentu, powrót do przeszłości :) A najważniejsze, że pracownicy faktycznie się poznali lepiej i teraz wydajniej razem współpracują :)
Vernon
Użytkownik

27 lip 2020, 15:17

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej polecam firmę Catering Margaret- obsługa staje w 100% na wysokości zadania, mają genialne propozycje w swoich menu i starają się wg mnie aby maksymalnie fajne jedzenie zaserwować, więc jak dla mnie wygrywają.
Awatar użytkownika
grzybek01

30 lip 2020, 11:15

Vernon pisze:
> Jeśli o mnie chodzi to najbardziej polecam firmę Catering Margaret- obsługa
> staje w 100% na wysokości zadania, mają genialne propozycje w swoich menu i
> starają się wg mnie aby maksymalnie fajne jedzenie zaserwować, więc jak dla
> mnie wygrywają.

Margaret współpracowało ze mną już kilka razy. Zawsze wszystko było świeże i pyszne. Solidna robota.
Awatar użytkownika
grzybek01

30 lip 2020, 11:19

Catering MArgaret - najlepsi w swoim fachu! Tanio a bardzo smacznie i do tego zdrowo i kolorowo :))
zamber
Użytkownik

31 lip 2020, 00:31

Rzeczywiście ta firma Margaret z Wrocławia robi chyba furorę, ale jeżeli jest dobra to rzeczywiście, czemu nie polecać? O to chodzi, że jak coś dobre, to nalezy się temu posłuch ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl