Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator: mkamil

Adrian4
Użytkownik

07 gru 2016, 18:09

W firmie ważny jest dobry program do fakturowania. Osobiście polecam afaktura.pl/ .Zrobi się w nim wszystko co wiąże się z fakturami. Od wystawienia po tłumaczenie i monitoring faktur. Ma wiele funkcji, ale można je dowolnie skonfigurować. Przez miesiąc gratis, więc wystarczy czasu na przetestowanie. Dla mnie ważne jest to, że mam dostęp z dowolnego miejsca.
stecja
Użytkownik

08 gru 2016, 21:49

Firma na pewno potrzebuje silnych liderów, odpowiednio wyszkolonych do spełniania roli przywódczych. Z badań wynika, że osoby, które przeszły trening mocnych stron są w stanie lepiej kierować zespołem, co skutkuje wzrostem przychodów: taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/
Befor
Użytkownik

15 gru 2016, 19:41

Mysle, ze jest jeszcze jedna istotna rzecz jak prowadzisz firme, a przegladajac watek sie nie natrafilem na nia. Rejestracja czasu pracy. Ja mam 20 pracownikow i nie wyobrazam sobie innego systemu rozliczania z nimi jak nie tylko za to co faktycznie przepracowali. Do tego w zwiazku z pewnymi problemami musialem ograniczyc dostep do niektorych stref pracownikom (np. do archiwum maja dostep tylko osoby, ktore tego potrzebuja). Wszystko to udalo mi sie uzyskac dzieki systemowi kart zblizeniowych. I ksiegowosc wie ile kto faktycznie pracuje i wiem, ze po archiwum nie chodza osoby niepowolane. Bardzo fajne karty zrobili mi cardon.com.pl. Kontaktowalem sie z nimi pare razy, za kazdym razem cierpiliwie uwzgledniali moje prosby i teraz mam dobrej jakosci, eleganckie karty zblizeniowe dla kazdego pracownika. Kazda srednia i wieksza firma powinna w cos takiego zainwestowac. Mi jako szefowi oszczedza to wielu stresow.
Awatar użytkownika
luddwik

16 gru 2016, 16:03

A czy ktoś może zastanawiał się nad przeprowadzeniem www.webankieta.pl/zastosowania/badania-satysfakcji-i-potrzeb-pracownikow. Daje ona bardzo dużo możliwości w poprawie wizerunku firmy. Można uzyskać w ten sposób informacje od pracowników, z czego są zadowoleni, a także pokaże te negatywne aspekty z którymi trzeba się uporać.
Awatar użytkownika
Lukas281

19 gru 2016, 11:04

Wg. mnie na obecne czasy firma potrzebuje profesjonalnej strony internetowej, oraz dobrej reklamy w sieci. Bez tego ani rusz :)
Awatar użytkownika
marik76

23 gru 2016, 15:39

firma potrzebuje porządku a nie bałaganu
Glojera
Użytkownik

28 gru 2016, 12:41

Dobrej księgowej ;)
Vernon
Użytkownik

28 gru 2016, 17:21

Ostatnio słyszałem o firmach, które sprawdzają pracowników, czy kontrahentów. I ostatnio sam z usług takiej firmy korzystałem, tutaj podaje ich stronę bia.com.pl Informacje, które od nich dostałem bardzo pomogły mi w podjęciu współpracy z jednym z kontrahentów.
Wolsza
Użytkownik

29 gru 2016, 15:42

Ważne jest by mieć dobre szkolenia na przeróżne tematy. My osobiście korzystamy z rozwiązania IdeaPrestige ideaprestige.eu/wynajem-sali-wroclaw/ - później ważne jest też to czy posiadamy odpowiednie oprogramowanie
Awatar użytkownika
konaro16

30 gru 2016, 13:38

Jeśli prowadzisz sprzedaż to potrzebna będzie kasa fiskalna, a po za tym wizytówki, papier, tusze do drukarki i wiele innych rzeczy zależnych od profilu działalności.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl