Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator: mkamil

stecja
Użytkownik

07 lut 2017, 17:52

Firma potrzebuje silnych i skutecznych liderów. Oczywiście nie ma ludzi wszechstronnych, każdy posiada jakąś określoną gamę talentów. Sztuką jest ich odszukanie i wykorzystanie ich. Dobrze wyszkolony lider, poprzez trening mocnych stron, posiada taką umiejętność. Dla zainteresowanych: firma taisjalaudy.com/ zajmuje się tego typu coachingiem.
Mers
Użytkownik

08 lut 2017, 09:14

Wracając jeszcze do tematu oprogramowania, o którym była mowa wyżej to polecam najpierw umówić się na prezentacje systemu i poznanie jego zalet. Nie kierujcie się tylko ceną, bo potem może się okazać, że wydacie pieniądze po raz drugi na inny system. Przeczytaj o działaniu systemów i o tym, jak się go wdraża, tu masz informacje www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-firm-co-warto-wiedziec/ wydaje mi się, że bardzo wartościowe.
Binkiel
Użytkownik

09 lut 2017, 20:05

Bardzo ważnym elementem dla firmy jest pozycjonowanie stron . Dzięki temu mamy mozliwość rozwoju biznesu w sieci oraz pozyskiwaniu klientów.
pogoda
Użytkownik

09 lut 2017, 21:54

Wiele zależy od tego, jaki to typ firmy. Generalnie zwykle niezbędne jest oprogramowanie. Znajomy jest lekarzem i otworzył niedawno profesjonalna klinikę. Znacznie pracę mu ułatwia to oprogramowanie: www.mediporta.pl/. Świetnie dzięki niemu obsługuje duże bazy danych i rozlicza się z nfz
joki
Użytkownik

13 lut 2017, 16:07

Witam, zakładam swoja pierwsza działalność i będę potrzebował terminala do kart płatniczych, takiego jak tutaj: www.fpc.pl/terminal-kart-platniczych/. Ten z linku został mi polecony przez moich znajomych, którzy prowadzą restaurację. Mam jednak pytanie, czy ktoś zna tego dostawcę? Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego czytnika i ile on powinien kosztować, tak żeby nie przepłacić? Czy polecilibyście ten z linku?
Wolsza
Użytkownik

14 lut 2017, 20:28

Warto pomyśleć o szkoleniach. Wynająć salę szkoleniową(na przykład ideaprestige.eu/wynajem-sali-wroclaw/) i robić szkolenia/prezentacje. Motywowanie i rozwijanie pracowników to podstawa
joki
Użytkownik

15 lut 2017, 12:13

Witam, rozwijam swoją małą firmę produkcyjną. Niebawem będę potrzebował nowych rozwiązań technologicznych. Polecono mi te firmę: www.astor.com.pl/ czy ktoś korzystał z ich usług? Jakie sa Wasze opinie na ich temat?
Adrian4
Użytkownik

17 lut 2017, 19:01

Poruszyliście wiele ważnych tematów. ALe nie wszytkie są potrzebne w każdej firmie. To zależy od jej profilu i zakresu działalności. Pieczątka to rzecz obowiązkowa i oczywista. Podobnie jak księgowość, która obowiązuje każdą firmę. Ale i tu mogą być różnice. Mi wystarcza program do fakturowania afaktury.pl/ a ktoś inny ma potrzebę zatrudnienia księgowej. Ale i tak program do faktur mu się przyda :lol:
Befor
Użytkownik

22 lut 2017, 21:16

Ja ostatnio musiałem zmieniać pieczątkę i zamawiałem na www.stampler.pl/, ponieważ jest prosty moduł tworzenia, a ja nie miałem zbytnio na to czasu. Dodatkowo przesyłka praktycznie w 24h więc jak dla mnie idealne rozwiązanie.
dobromir
Użytkownik

26 lut 2017, 23:13

Jeśli masz w firmie dużo zgromadzonych danych to na pewno wiesz, jak ważna jest ich ochrona przed np. awarią urządzeń i ich utratą. Warto wtedy postawić na innowacyjne rozwiązania np. w postaci wykupienia rozwiązania, łączącego funkcje przechowywania, współdzielenia i back-upowania plików. Nazywa się to ProDysk: biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/aplikacje/prodysk
I co ważne - niezależnie od miejsca, w którym jesteś i urządzenia, z którego korzystasz, możesz swobodnie zarządzać dokumentami firmowymi i udostępniać je innym użytkownikom.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl