Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

17 lip 2014, 13:46

Moją dodatkowa pasją jest motoryzacja i zakup quadów używanych tanio i po przeróbkach, modyfikacjach, tuningu jeśli można tak nazwać, czasami sprzedaje drogo. :mrgreen:
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

17 lip 2014, 23:44

Aleksan pisze:dzisiaj wg mnie zarabianie na własnych pasjach to marzenie ściętej głowy
Muszę się zgodzić, z zamiłowania jestem hipoterapeutą, z wykształcenia terapeutą i hipoterapeutą. Kasa za to jest zabawnie niska, lub dramatycznie niska, bo trzeba pamiętać, że do hipoterapii zawsze potrzeba dwóch osób, więc rozbija się na dwa, na dodatek, ludzie, którzy potrzebują takich form terapii z reguły nie mają pieniędzy. Robię to więc dorywczo, czasami po normalnej, zawodowej pracy, czasem, jako wolontariusz. Lubię to robić. Są organizacje, jak Stowarzyszenie Św. Celestyna, ale dostać tam pracę - to niewielka szansa, a pensja pozostawia wiele do życzenia - nie utrzymałbym za nią ani siebie, ani mojej rodziny, ani mojego konia - hipoterapeuty, z którym pracuję. Uznałam, że rozwiązanie jest jedno, pracuję za normalną kasę, a z hipoterapii utrzymuje się koń - terapeuta. Ja mu tylko w pracy pomagam.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

27 lip 2014, 08:51

Studio fotograficzne to całkiem niezły pomysł na biznes - co jak co ale sesje stają się coraz bardziej modne. I nie piszę tutaj o ślubnych. Ludzie wielokrotnie wykupują sobie indywidualna sesję u fotografa . Po to chociażby aby pochwalić się na facebooku.
Tak więc jeśli mamy odrobinę talentu warto jest go wykorzystać i założyć sobie to studio. Wbrew pozorom nie jest to takie kosztowne. Akcesoria do studia fotograficznego można zamówić sobie niedrogo w sklepach internetowych, na przykład tutaj: fripers.pl/ . Pozostaje potem szukanie lokalu.
Awatar użytkownika
motyl
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:17 lip 2014, 11:10

28 lip 2014, 16:50

Czytając posty w tym temacie stwierdzam,że jestem niezłą szczęściarą :)
ponieważ pasjonuję się tym czym na codzień się zajmuję:)
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

29 lip 2014, 09:11

studio? nie wiem czy to taki biznes. większość fotografii to zdjęcia ślubne, a te się robi w plenerze. z tego co wiem, studia raczej się zamyka
Awatar użytkownika
moneyn
Posty:1
Rejestracja:07 sie 2014, 06:31

07 sie 2014, 06:45

Mi także udało się to połączyć - lubię tematykę finansów( pożyczki, giełda) teraz mam własną działalność - powinno się robić coś co się lubi - nic na siłę ale nie raz nie ma się wyboru
Kredyt dla każdego http://www.nmoney.com.pl
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

14 sie 2014, 13:31

Prowadzisz szkolenia z finansów czy pracujesz w banku przygotowując oferty. Bo to też ma znaczenie.
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

29 sie 2014, 10:02

satysfakcji na pewno. pytanie czy da mu też dużo pieniędzy? ;)
Awatar użytkownika
AnnaWilusz
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:26 mar 2014, 12:14

05 wrz 2014, 11:33

Ja zarabiam na swojej pasji - fotografii :)
MieMar
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:17 cze 2014, 15:30

16 wrz 2014, 10:58

to gratuluję, bo to ciężki kawałek chleba jest, z tego co wiem
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl