Jaka forma reklamy dla sklepu?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
KaliskiK
Posty:4
Rejestracja:05 lip 2017, 17:50

05 lip 2017, 18:12

Istnieje wiele skutecznych form reklamy zarówno dla sklepu tradycyjnego jak i e sklepu. Dla sklepów stacjonarnych polecam przede wszystkim reklamę w radiu lokalnym. Dla e sklepów jedną z lepszych form reklamy są social media, oraz reklama Adwords w google.
Awatar użytkownika
Kandyc
Posty:4
Rejestracja:23 sie 2017, 11:11

23 sie 2017, 11:13

Przede wszystkim warto pomyśleć o reklamie w internecie (nawet dla sklepu stacjonarnego). Można zacząć np. od utworzenia fanpage sklepu na FB i utworzyć wizytówkę w Google.
Geroks
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:24 sie 2017, 12:17

24 sie 2017, 12:19

Najlepszą formą promocji dla sklepu jest teraz reklama w internecie. Polecam mieć to na uwadze i promować się w wielu miejscach np. przez social media i przez wyszukiwarkę Google.
lokira
Użytkownik
Posty:111
Rejestracja:19 sie 2017, 17:18

25 sie 2017, 19:38

Postaw na dwie formy reklamy by dotrzeć do większej ilości osób. Myślę, że internetową trafisz do młodszego pokolenia- zaś lokalną do starszego. Jeżeli chodzi o reklamę lokalną to najlepiej jest postawić na gadżety. One najlepiej przyciągają ludzi i przez dłuższy czas reklamują waszą firmę. Wiem, ze gadżety możesz zamówić u nich http://www.extrema.com.pl/oferta/151,dl ... alowe.html w bardzo dobrych cenach więc może zajrzyj :)
Awatar użytkownika
Horaces
Posty:4
Rejestracja:01 wrz 2017, 08:28

01 wrz 2017, 08:29

Najlepszą reklamą tradycyjną jest wg. mnie reklama w radiu i lokalnej gazecie. W internecie z kolei jest to reklama w social media, oraz kampanie Adwords.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

03 wrz 2017, 19:38

Wszystko o czym wspominacie ma spore znacznie i na pewno warto się nad tym zastanowić. Ale sklep internetowy jak mało który biznes wymaga kontrolowania na bieżąco konkurencji, wtedy można w porę zareagować i sprawić, że nasza oferta będzie bardziej konkurencyjna. Zajrzyjcie sobie na stronkę agencji soluma sem https://sem.soluma.pl/oferta-seo/audyt- ... szukiwarce. Oni profesjonalnie zajmują się takim badaniem konkurencji, według mnie warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Mirezz
Posty:4
Rejestracja:05 wrz 2017, 07:50

05 wrz 2017, 07:52

Dziś sposobów na reklamę sklepu jest bardzo dużo. Ja korzystam najczęściej z ogłoszeń w prasie lokalnej i komunikatów nadawanych w lokalnym radiu.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

05 wrz 2017, 10:15

W sumie jak masz tylko biznes prowadzony dla lokalnej społeczności to u ciebie może się to jeszcze sprawdzać. Ewentualnie na twoim miejscu skontaktował z http://www.kreatormarki.pl/logo-i-ident ... a-warszawa gdzie firma dopracuje logo i wydrukuje je w różnych formatach. Można nawet sonie zażyczyć obklejenia samochodu. No ale niestety taka dość mała reklama nie jest dla osób, mających jakiś biznes na skalę krajową. Wtedy trzeba kampanię reklamową rozszerzyć na większy obszar i tu przydatny jest internet.
Awatar użytkownika
Kolumn
Posty:4
Rejestracja:25 wrz 2017, 08:48

25 wrz 2017, 08:50

Wszystko zależy od branży w jakiej działa sklep. Niektóre formy reklamy mogą się sprawdzić lub nie dla różnych branż.
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

25 wrz 2017, 23:59

Ja bym postawiła na reklamę w internecie, portalach społecznościowych itd. Poza tym ulotki, plakaty i logo firmy. Każda firma powinna mieć swoje logo. Jeśli nie wiesz jak się za to wszystko zabrać zgłoś się do profesjonalnej firmy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl