Jakie suplementy faktycznie działają na odchudzanie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
rudzik3
Posty:1
Rejestracja:09 maja 2018, 13:55

09 maja 2018, 13:59

Mam mało czasu, w lipcu jadę na wakacje a figurę mam zdecydowanie nie plażową ;) Polecacie coś na przyspieszenie odchudzania? Ostatnio jest głośno o suplemencie kaplanex, zresztą sami się przekonajcie Pomoże mi schudnąć? Bo nie chcę wyrzucić kasy w błoto...
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 maja 2018, 08:09

Ja jestem bardzo zadowolona z suplementu https://swiatsupli.pl/pl/spalacze-tlusz ... -caps.html Poszukując dobrego suplementu wspomagającego redukcję tkanki tłuszczowej warto zwrócić uwagę na jego skład. Karnityna jest syntetyzowana z aminokwasów takich jak metionina i lizyna. Jej aktywną postacią jest l-karnityna i wspomaga ona proces degradacji kwasów tłuszczowych w komórkach mitochondriów, przez co występuje w suplementach diety wspomagających odchudzanie. Odpowiada głównie za rozpad kwasów tłuszczowych wchodzących w skład trójglicerydów budujących tkankę tłuszczową. Najaktywniejszą biologicznie postacią tego związku jest forma acetylowana określana skrótem ALCAR.
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

15 maja 2018, 21:28

Ja nie stosuje zadnych, waga spada przy zbilansowanej diecie i cwiczeniach, ktore stosuje i to juz jest dla mnie wystarczajaco :) odkad dostalam od mojego dietetyka plan treningowy i diete na rzeźbę to juz nie mam zadnego problemu.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

22 maja 2018, 21:11

Niestety żadne suplementy nie odchudzają. Odpowiednia dieta i trochę ruchu zapewni idealną sylwetkę. Ja dużo schudlem kiedy przeszedłem na dietę i zacząłem zamawiać sobie catering dietetyczny Warszawski Dzien od pana gesslera. Dania są świetne, dobrze przyrządzone, syte.
Wimaz
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:11 gru 2017, 10:41

23 maja 2018, 16:57

Ja sprawdzam sobie apteki Lublin , która najbliżej mojego domu jest otwarta w popołudniowych godzinach, lub która będzie miała dyżur. Tam podpytuję farmaceutkę, co może polecić skutecznego i zazwyczaj decyduję się na jakiś jeden produkt.
kokaina
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:23 maja 2018, 08:42

24 maja 2018, 19:32

Nie ma takich suplementow... To wszystko jest chemia, ktora mozna sobie tylko zniszczyc uklad trawienny i jelitka. Sama cos o tym wiem, bo po takich przebojach wyladowalam z biegunkami na SORze. Dopiero lekarka polecila mi kuracje intesta i to pomoglo, ale nie chcialabym juz do tego wracac..
Grenada
Użytkownik
Posty:74
Rejestracja:21 mar 2018, 22:12

04 cze 2018, 22:09

Ja nie jestem zwolenniczką suplementów- bo wolę naturalne i skuteczne sposoby odchudzania. Trzeba pić dużo wody, ćwiczyć no i nosić odpowiednią bieliznę wyszczuplającą i modelującą. Nie dość ,że bielizna z orirose http://orirose.pl/ jest wygodna i miła w dotyku to jeszcze jest bardzo praktyczna - redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatny masaż.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl