Zarabianie na swoich pasjach?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
noble
Posty:7
Rejestracja:06 sty 2011, 12:31

06 sty 2011, 13:44

Można powiedzieć, że mi się udało.
Ogólnie robię w branży kosmetycznej która jak to mężczyznę nie interesowała mnie ani trochę.

Ale prowadzę biznes, a właśnie to jest moją pasją. Myślę, że interesy wielu ludzi stały się dla nich pasją jeśli nie z prawdziwego zamiłowania to z przymusu, po prostu jest to taka branża że musisz być zawsze ze wszystkim na bieżąco bo albo wyprze Cię konkurencja albo zgniecie regulator.
Awatar użytkownika
sigma
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:29 lis 2010, 17:09
Lokalizacja:wlkp

25 sty 2011, 19:30

proszę:
artyści, którzy podpiszą umowę z domem aukcyjnym abbey house zarabiają nie małe pieniążki.
przyjemne i pożyteczne? jak najbardziej.
z tego co czytałam, to można zawierać umowę na 5 lub 15 lat, raz na miesiąc oddaje się 3 obrazy - 1 zostaje wystawiony na aukcję, dwa pozostałe są zachowywane "dla potomnych". i pieniążki ma taki malarz.
piernika
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:15 lis 2010, 21:09

27 sty 2011, 17:58

wydaje mi się że tlyko taki biznes-łączący pasje z zarobkiem ma szanse sukcesu.po prostu chce się pracować i nie sprawia ci to problemu.
Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

28 sty 2011, 16:09

Ale z czasem przestaje sie chcieć :P
piernika
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:15 lis 2010, 21:09

28 sty 2011, 19:49

sigma pisze:proszę:
artyści, którzy podpiszą umowę z domem aukcyjnym abbey house zarabiają nie małe pieniążki.
przyjemne i pożyteczne? jak najbardziej.
z tego co czytałam, to można zawierać umowę na 5 lub 15 lat, raz na miesiąc oddaje się 3 obrazy - 1 zostaje wystawiony na aukcję, dwa pozostałe są zachowywane "dla potomnych". i pieniążki ma taki malarz.
ale czy to dalej jest sztuka ? czy może produkcja obrazów?
Awatar użytkownika
Chetemi
Posty:5
Rejestracja:29 sty 2011, 01:03

29 sty 2011, 01:07

To, co dla jednych będzie sztuką, dla innych może być produkcją obrazów. Wydaje mi się, że 3 obrazy w miesiącu to dużo, taka praca pod presją to dla artysty koszmar i wychodzą czasem różne gnioty. Chociaż widziałam kilka obrazów tych malarzy, z którymi współpracuje Abbey House i na moje laickie oko są całkiem niezłe, więc może im to tak bardzo nie szkodzi?
Awatar użytkownika
wakan
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:18 lis 2010, 15:30

08 lut 2011, 23:26

piernika pisze:
sigma pisze:proszę:
artyści, którzy podpiszą umowę z domem aukcyjnym abbey house zarabiają nie małe pieniążki.
przyjemne i pożyteczne? jak najbardziej.
z tego co czytałam, to można zawierać umowę na 5 lub 15 lat, raz na miesiąc oddaje się 3 obrazy - 1 zostaje wystawiony na aukcję, dwa pozostałe są zachowywane "dla potomnych". i pieniążki ma taki malarz.
ale czy to dalej jest sztuka ? czy może produkcja obrazów?
Sztuka komercyjna :P
Awatar użytkownika
sigma
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:29 lis 2010, 17:09
Lokalizacja:wlkp

23 lut 2011, 12:10

Jeżeli dla artysty nie jest to dogodna forma pracy, to tej pracy nie podejmie, proste. Ale jeśli ktoś dużo tworzy i dla niego taka praca to szansa, to same plusy. Może faktycznie trochę wygląda to jak produkcja... ale dla każdego dobre co innego.
Awatar użytkownika
jaros71
Posty:5
Rejestracja:17 kwie 2011, 09:13

17 kwie 2011, 10:24

A ja zarabiam na swoich zakupach. Chcecie wiedzieć jak?...
Dokonaj drobnej zmiany!
http://www.drobna-zmiana.pl/738403/
bossross
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:09 mar 2011, 14:17

20 kwie 2011, 09:31

Wybacz, ale nie ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl