Sposoby oszczędzania w firmie - często lekceważone punktu

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator: mkamil

Awatar użytkownika
przedsiębiorca

13 mar 2019, 08:42

Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami - najlepiej zaoszczędzić na innowacyjności. Mi osobiście bardzo pomógł system aps, dzięki któremu usprawniłem proces planowania produkcji i prognozowania. Dzięki niemu ograniczyłem liczbę popełnianych błędów, zwiększyłem efektywność produkcji i przyspieszyłem realizację zleceń. Polecam.
Vernon
Użytkownik

23 kwie 2019, 21:29

Lekceważone sa rachunki np za prąd. Dlatego my u nas zmieniliśmy dostawcę na pulsar energia. Co faktycznie juz przynosi oszczędności, więc w dłużej perspektywie to tym lepiej
nobu1989
Użytkownik

07 maja 2019, 11:43

Czasami zmiana dostawcy energii elektrycznej może zadecydować o sporych oszczędnościach. My wiemy o tym z autopsji, gdyż od kiedy współpracujemy z Oddziałem Energetycznym POLONTEX S.A. to nasze rachunki za prąd znacznie spadły, a to za sprawą ich doradztwa energetycznego!
zamber
Użytkownik

30 maja 2019, 06:09

Moim zdaniem trzeba by było też zastanowic sie nad kwestia dostawcy energii. U nas mamy pulsar energia i jestemy bardzo zadowoleni. rachunki są nizsze
Awatar użytkownika
karolbudnowski

04 cze 2019, 10:08

Skutecznie pomoże oszczędzać dobra ksiegowa, bez dwóch zdań. Doradztwo i opieka księgowa dziś mają podstawowe znaczenie. Tu polecam kontakt z biurem rachunkowym z Warszawy Abasus p. Jadwigi Adamus. Księgowa super, doświadczona, radząca sobie z trudnymi przypadkami
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie