Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Kamilm
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:25 sie 2016, 21:14

15 paź 2016, 15:23

Jeżeli szukacie rozwiązania problemów natury finansowej lub potrzebujecie rzetelnych informacji na tematy związane z tą branżą, zapraszam na stronę: blonews.pl/ Wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu!
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

16 paź 2016, 15:52

Jak już się bierzesz za prowadzenie firmy to musisz brać pod uwagę wszystko, dosłownie, wszystko każdy najmniejszy aspekt. Np. pozytywnego wizerunku firmy nie wykreujesz przez zwykłą reklamę. W ogole nie ma pewnosci, że przez reklame osiągniesz zamierzony efekt. Trzeba pójść o krok dalej. Pomysleć czego oczekuje klient? Obecnie uczciwości i penwości jakości usług, wiarygodności, że faktycznie jesteśmy tak dobrzy jak mówią o tym nasze reklamy, I tutaj warto zainwestować w certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca, który będzie wszystkim dowodził, że dobrze wybrać własnie nas :)
Awatar użytkownika
raff449
Posty:3
Rejestracja:13 lis 2016, 17:20

16 lis 2016, 11:04

No tak, to wiadomo, że taka firma przyda się.
T85
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:16 lis 2016, 16:42

24 lis 2016, 16:10

To, co się na pewno przyda, to dobry program do faktur/rachunków/rozliczeń/kontroli nad płatnościami - można by wymieniać długo, a skupić w postaci produktów od RESET2 z Wrocławia. Sprawdzone i godne polecenia!
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

26 lis 2016, 19:03

Ważny jest też system informatyczny, czyli sieć komputerowa i inne sprawy z tym związane. Mogę ci podać stronkę firmy, z którą my współpracujemy scazi.com.pl. Profesjonaliści w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Bloszmek
Posty:1
Rejestracja:02 gru 2016, 14:25

02 gru 2016, 14:28

Na pewno warto pomyśleć o dobrym programie do księgowości. U nas korzystamy z prostego programu od Yuma www.yuma.pl/produkty/fk - jest wystarczający by na pewno wszystko działało jak należy jeśli chodzi o finanse :)
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

07 gru 2016, 13:29

Myślę, że dobrym krokiem będzie też inwestycja w oprogramowanie dla firmy, które ulepszy jej funkcjonowanie. Masz przykład działania takiego systemu na stronie www.oprogramowaniedlafirmy.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow więc zerknij sobie w wolnej chwili na to, co mają do zaoferowania.
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

07 gru 2016, 18:09

W firmie ważny jest dobry program do fakturowania. Osobiście polecam afaktura.pl/ .Zrobi się w nim wszystko co wiąże się z fakturami. Od wystawienia po tłumaczenie i monitoring faktur. Ma wiele funkcji, ale można je dowolnie skonfigurować. Przez miesiąc gratis, więc wystarczy czasu na przetestowanie. Dla mnie ważne jest to, że mam dostęp z dowolnego miejsca.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

15 gru 2016, 19:41

Mysle, ze jest jeszcze jedna istotna rzecz jak prowadzisz firme, a przegladajac watek sie nie natrafilem na nia. Rejestracja czasu pracy. Ja mam 20 pracownikow i nie wyobrazam sobie innego systemu rozliczania z nimi jak nie tylko za to co faktycznie przepracowali. Do tego w zwiazku z pewnymi problemami musialem ograniczyc dostep do niektorych stref pracownikom (np. do archiwum maja dostep tylko osoby, ktore tego potrzebuja). Wszystko to udalo mi sie uzyskac dzieki systemowi kart zblizeniowych. I ksiegowosc wie ile kto faktycznie pracuje i wiem, ze po archiwum nie chodza osoby niepowolane. Bardzo fajne karty zrobili mi cardon.com.pl. Kontaktowalem sie z nimi pare razy, za kazdym razem cierpiliwie uwzgledniali moje prosby i teraz mam dobrej jakosci, eleganckie karty zblizeniowe dla kazdego pracownika. Kazda srednia i wieksza firma powinna w cos takiego zainwestowac. Mi jako szefowi oszczedza to wielu stresow.
Awatar użytkownika
luddwik
Posty:1
Rejestracja:15 gru 2016, 17:53

16 gru 2016, 16:03

A czy ktoś może zastanawiał się nad przeprowadzeniem www.webankieta.pl/zastosowania/badania-satysfakcji-i-potrzeb-pracownikow. Daje ona bardzo dużo możliwości w poprawie wizerunku firmy. Można uzyskać w ten sposób informacje od pracowników, z czego są zadowoleni, a także pokaże te negatywne aspekty z którymi trzeba się uporać.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl